Mrkněte na pár tipů, jak se připravit na zimu. O krásu auta a jeho komponentů se musí pečovat. Je to ale celkem snadné.

Co můžete udělat pro své auto, ještě, než dorazí první mrazy a sněhové nadílky? Dopřejte mu rychlou a jednoduchou péči, díky které svou krásu neztratí ani během zimy.

Vosk na auto Kärcher RM 660 zvýrazní barvu laku a zintenzivní jeho lesk. Díky svému složení čistí lakovaný povrch a odstraňuje povrchové škrábance. Zároveň lak chrání před UV zářením, silniční špínou nebo dokonce před solí, které je během zimy na všech silnicích habaděj. Barva díky stále ochraně zůstane uchována a díky péči, které se postarají o malé škrábance bude déle krásná i celá kapota.

Kola a disky se setkávají „tváří v tvář všem solným nečistotám. Zde je jasnou volbou Čistič disků Kärcher RM 667 Premium si poradí i s černou špínou z brzd, zimními nánosy soli nebo dokonce s vápenatými skvrnami. Stále je ale šetrný k čištěnému materiálu. Díky inteligentní změně barvy navíc také poznáte, kdy je prostředek aktivní a kdy jej můžete již opláchnout.

Nezapomínáme ani na interiér auta, který je zkrátka během bahnité a posolené zimy celkem těžké udržet perfektně čistý. . Čistič interiéru Kärcher RM 651 je multifunkční a snadno s ním vyčistíte plasty, gumy, vinyl i textil. Efektivně odstraňuje i kávu, skvrny od jídla, opalovací krémy nebo nikotin. Redukuje nepříjemný zápach cigaretového kouře nebo potu. A určitě si na své přijdete i pokud jste v autě převáželi mazlíčka.

Čistá a hezká palubní deska je prostě základ. Bohužel i ta je vystavována přímému kontaktu například s klíči, dráky nehty i mastnotou.  Sčističem palubní desky Kärcher RM 652 jsou chráněny všechny plastové a gumové povrchy jako je například přístrojová deska nebo dveřní výplně. Péče zakrývá povrchová poškození a obnovuje barvu i lesk. Navíc vytváří ochrannou vrstvu s hladkým povrchem, který odpuzuje vodu i špínu.

Více tipů na pomocníky pro čištění auta naleznete na https://www.karcher.cz/cz/dum-a-zahrada.