Nejen od nás asi již víte, s jakou kritikou se setkala 23. série slavného pořadu Top Gear u fanoušků a diváků. Jedním slovem by se dalo říci, že pořad za moc nestál, a neoslovil v podstatě vůbec nikoho. Nový koncept s novými moderátory zkrátka nezapůsobil tak jak měl a své o tom ví již i Chris Evans, který byl z Top Gearu vyhozen. Nyní se však pro pořad ukázal zcela nový adept na moderování a ne jen tak ledajaký.

Oním zájemcem o post moderátora tohoto nejslavnějšího motoristického pořadu je známý raper 50 Cent, který se k celému pořadu vyjádřil tak, že by práci pro něj prostě miloval. Sám dokonce prohlásil, že právě on je tím, kdo by byl schopný pořad zachránit a dovést ho zpět na vrchol. Nezapomněl však podotknout, že by to BBC vyšlo opravdu velmi draho.

Může se vám zdát, že se jedná o zbožné přání nějaké rozkýčkané celebrity, ovšem tento chlapík má k vozům opravdu blízko. Sám je totiž majitelem velice zajímavé sbírky, ve které najdeme i takové skvosty jako je Lamborghini Murciélágo, nebo Bentley Mulsane, což nejsou vozy, které by vlastnil opravdu jen tak někdo, a které dokáže ocenit jen skutečný fanoušek.

O 50 Centovi je známé, že má pro vozy vášeň. Dokonce sám přiznal, že nový koncept Top Gearu sledoval, ale že jej příliš nenadchnul, což je v souznění i s názory mnoha dalších diváků pořadu. O jeho mesiasske snaze celý pořád se však můžeme jen dohadovat. Rapper sám prohlásil, že by to bylo pro BBC opravdu drahé. Navíc je o něm známo, že i přes své velké jmění se topí v dluzích. A nová práce by mu z nich mohla pomoci.

Zatím není nic jisté a všechno jsou to jen spekulace. Top Gear prozatím prohlašuje, že nechá nové díly v současném složení moderátorů. To by znamenalo, že budeme sledovat doposud známé tváře, které však dostanou více prostoru. Dá se odhadnout, že pořád nyní začne stavět především na Mattu le Blancovi.