Nejen od nás asi již víte, s jakou kritikou se setkala 23. série slavného pořadu Top Gear u fanoušků a diváků. Jedním slovem by se dalo říci, že pořad za moc nestál, a neoslovil v podstatě vůbec nikoho. Nový koncept s novými moderátory zkrátka nezapůsobil tak jak měl a své o tom ví již i Chris Evans, který byl z Top Gearu vyhozen. Nyní se však pro pořad ukázal zcela nový adept na moderování a ne jen tak ledajaký.

Oním zájemcem o post moderátora tohoto nejslavnějšího motoristického pořadu je známý raper 50 Cent, který se k celému pořadu vyjádřil tak, že by práci pro něj prostě miloval. Sám dokonce prohlásil, že právě on je tím, kdo by byl schopný pořad zachránit a dovést ho zpět na vrchol. Nezapomněl však podotknout, že by to BBC vyšlo opravdu velmi draho.

Může se vám zdát, že se jedná o zbožné přání nějaké rozkýčkané celebrity, ovšem tento chlapík má k vozům opravdu blízko. Sám je totiž majitelem velice zajímavé sbírky, ve které najdeme i takové skvosty jako je Lamborghini Murciélágo, nebo Bentley Mulsane, což nejsou vozy, které by vlastnil opravdu jen tak někdo, a které dokáže ocenit jen skutečný fanoušek.

O 50 Centovi je známé, že má pro vozy vášeň. Dokonce sám přiznal, že nový koncept Top Gearu sledoval, ale že jej příliš nenadchnul, což je v souznění i s názory mnoha dalších diváků pořadu. O jeho mesiasske snaze celý pořád se však můžeme jen dohadovat. Rapper sám prohlásil, že by to bylo pro BBC opravdu drahé. Navíc je o něm známo, že i přes své velké jmění se topí v dluzích. A nová práce by mu z nich mohla pomoci.

Zatím není nic jisté a všechno jsou to jen spekulace. Top Gear prozatím prohlašuje, že nechá nové díly v současném složení moderátorů. To by znamenalo, že budeme sledovat doposud známé tváře, které však dostanou více prostoru. Dá se odhadnout, že pořád nyní začne stavět především na Mattu le Blancovi.

Related Posts