Potřebujete vybavit pneuservis? Žádný problém! Při výběru vybavení pneuservisu je nutné dbát především na kvalitu, aby zařízení obstálo v náročném každodenním provozu. Vybírejte proto takové vybavení a nástroje, které nabízí dlouhou životnost a spolehlivý provoz. Co by vám rozhodně ve výbavě nového pneuservisu nemělo chybět?

Aby šla práce od ruky

S kvalitním vybavením vám půjde práce od ruky. Investice může být ze začátku vyšší, ale samozřejmě se vám vyplatí. Při výběru se zaměřte i na to, zda-li je vámi zvolený dodavatel schopný poskytnout či zajistit případné náhradní díly na konkrétní vybavení. Kvalita dodavatelských služeb by pro vás měla být více než důležitá. Se spolehlivým dodavatelem bude radost spolupracovat. Zajímat byste se měli o možnosti vrácení dodaného zboží či vyřizování reklamací. Poskytuje vás dodavatel i servisní služby? I ty by se vám mohli v průběhu času hodit.

Co rozhodně nesmí chybět ve výbavě pneuservisu?

Mezi základní vybavení pneuservisu, které budete potřebovat dnes a denně patří například kvalitní kompresor či utahovačka. K zahození nebude ani zvedák na automobily. A v neposlední řadě nesmíme opomenout i zouvačku a vyvažovačku kol. Všechna tato zařízení vám mnohonásobně usnadní práci.

Pístový kompresor se stane skvělou volbou

Pístové kompresory patří ke stálicím na trhu. Pořídíte je v řadě nejrůznějších provedení i cenových kategoriích. V pneuservise se vám samozřejmě vyplatí pořízení pístového kompresoru vyšší třídy, který je buď určen pro řemeslné a servisní práce nebo přímo pro pneuservisy. U většiny pístových kompresorů si lze zvolit, zda-li chcete tlakovou nádobu ve stojící či ležaté poloze.

Při výběru tak záleží čistě na vašich požadavcích a například na umístění. Zajímavým tipem mohou být i pístové odhlučněné kompresory. Pístové kompresory patří k těm nejstarším typům, jsou však zároveň také kompresory nejuniverzálnějšími.

Zdroj obrázku: Simol1407 / Shutterstock.com