Automobilka Infinity konečně odhalila vzhled svého modelu Q30 – tedy nového SUV, které designéři oblékly do velmi moderního kabátu. Oficiální premiéra vozu se uskutečnila kde jinde než ve Frankfurtu.

Auto působí na první pohled velmi moderně, především díky skvěle tvarované kapotě, ale i bočních partií vozu. Důraz na design byl samozřejmostí i při navrhování interiéru vozu. Zde designéři vsadili hlavně na nesymetričnost, především u výdechů klimatizace či středového panelu. Celkově to působí velmi originálně a nadčasově. Samozřejmě zárukou kvalitního designu jsou i použité materiály.

To vše bylo děláno za jediným účelem. Automobilka totiž plánuje, že právě toto SUV by se mělo stát jejím nejprodávanějším modelem. Typickým zákazníkem by tak mohl být každý, kdo se nebojí moderního vzhledu, a současné vozy mu nabízí pouze obyčejný vzhled. Vůz samotný je potom postaven na oblíbené a vyzkoušené platformě MFA. Tuto platformu například využívá pro své luxusní vozy i prestižní automobilka Mercedes-Benz.