Nejen teď, kdy přichází zimní měsíce, při nichž jsou cesty plné soli, kamínků, je mrazivé počasí… potřebujeme kvalitní servis nákladních automobilů. Jsou celoročně velmi vytížené, a je proto potřeba, aby byly ve skvělé kondici a mohli jsme se na ně spolehnout. Hledáte-li spolehlivého partnera v tomto odvětví na území Prahy, máme pro vás výborný typ.

Servis i oprava návěsů, přívěsů

V Praze v městské části Zličín najdete D1 nonstop trailer servis s.r.o. Je vám k dispozici v otevírací době od 7 do 19 hodin, v sobotu pak od 7 do 14.30 hodin. Jestliže potřebujete okamžitou pomoc, pohotovostní služba funguje nonstop. Služeb, které pro vás přináší, je několik. Můžete zde poptávat:

  • Servis návěsů a přívěsů
  • Servis nákladních automobilů
  • Opravy autoplachet
  • Tankování AdBlue
  • Válcová zkušebna brzd
  • Prodej náhradních dílů

Ať už budete potřebovat kteroukoli z uvedených služeb, můžete se spolehnout na její provádění profesionály, s kvalitními stroji, nářadím, přípravky.

Nákladní vůz ve skvělých rukách

Co se týče servisu nákladních vozidel, provádí D1nonstop.cz opravy brzd, vzduchových soustav, diagnostiku WABCO-WÜRTH, válcovou zkušebnu brzd CARTEC a další opravy, na nichž se domluvíte.

Díky tomu, že má firma k dispozici velké prostory servisní dílny o velikosti 2 000 m2 se třemi montážními kanály o délce 60 m, lze řešit víc oprav najednou a operativně řešit i nenadálé menší závady. Opravy nákladních vozidel probíhají rychle a plynule. Servis je prováděn u nákladních aut všech značek, to stejné platí o zajištění náhradních dílů. Vše je řízeno tak, aby byl zákazník spokojen s rychlostí opravy či servisu i cenou.

Nezbývá, než si rezervovat čas pro servis nebo opravu vašeho návěsu, přívěsu či nákladního vozu a přesvědčit se o kvalitách tohoto autoservisu. Uvidíte, že budete spokojeni a s důvěrou jej necháte pečovat o váš vozový park.