Dodávka

Pokud sháníte občas dodávku, například na převoz materiálu, stěhování či cestování s rodinou, nemusíte si ji nutně kupovat. Stačí se obrátit na specializovanou autopůjčovnu, která má ve své nabídce především dodávky. Současný trh je navíc rozmanitý a existuje pestrá škála variant. Záleží tedy na tom, k jakému účelu dodávku potřebujete. V následujících řádcích vám představíme nejžádanější modely.

Dodávka má vskutku široké využití. Pokud se podíváte třeba na vozové parky mnohých firem, často mezi nimi najdete i dodávky. V osobním životě se využívají jen zřídka. Jestli však taková situace u vás nastane, své služby vám poskytne půjčovna dodávek Ostrava.

Mercedes-Benz Sprinter

Velice oblíbenou dodávkou je Mercedes-Benz Sprinter, uvnitř které je k dispozici až šest míst k sezení. Disponuje dostatkem úložného prostoru. Vyznačuje se poměrně nízkou spotřebou, vysokým výkonem a spolehlivostí. Dodávku tedy využijete jak na cesty do zahraničí na dovolenou, tak i k pracovním příležitostem.

Pokud si půjčíte uvedený model od společnosti Fonseta s.r.o., která má pod svými křídly půjčovnu BORENT v Ostravě, nemusíte platit žádné peníze navíc v případě zahraniční cesty. Denní nájezd může být až 400 kilometrů. Autopůjčovna má pobočku i v Olomouci.

Dodávky jsou spolehlivé

Spolehlivost je u automobilů a užitkových vozidel velice důležitá. Půjčovna provádí pravidelně servis na všech nabízených autech a dodávkách. Samozřejmostí je například čištění DPF, výměna oleje a brzd, oprava dalších závad, výměna pneumatik a podobně. Stát se však může, že dodávka vypoví službu v okamžiku, kdy to nejméně potřebujete. Nemusíte se ale ničeho bát, protože vám bude přistavěno náhradní vozidlo.

Tak neváhejte a obraťte se na odbornou firmu, která vám poskytne nadstandardní služby.