Policie v Abú Zabí hledala způsob, jak co nejlépe propagovat svojí policii. No a když nemá na drahé vozy, tak natočila alespoň drahé video, ve kterém drahé vozy krotí. Na výsledek se podívejte sami.
Kolegové z Dubaje, kteří mají přeci jen o něco vyšší rozpočet, celému světu ukazují, jaké že speciály to ve své garáži mají. Světu tak ukazují Lamborghini, Nissan GT-R, Aston Martiny, Ferrari a další supersporty v bílozelené barvě. To kolegové z Abú Zabí takovýto rozpočet nemají, na druhou stranu však mají nápad a šikovné kameramany a díky tomu natočili video, které je jako vystřižené z filmu Rychle a zběsile.

I přesto, že tato policie nemá příliš rychlých automobilů k dispozici, zlé pány, co dělají špatné věci ve svých super rychlých vozech, dopadnout dokáže. Stačí jí k tomu pouze vytříbená technika a několik rychlejších vozů. Díky tomu tak je schopna celkem snadno udělat tytyty na pána v McLarenu MP4-12C. Stačí jen zavolat nahoru do sledovacího vrtulníku, který se na McLaren pověsí a už ho nepustí.

Policie je navíc schopny využívat autonomní rozpoznávání obličejů, barev na semaforu a další mimořádně vyspělou techniku, díky čemuž si McLarenista ani neprdne, i když velice fikaně přeskočí do červeného Ferrari 458 Italia. Na Ferrari je nejlepší vzít Nissan GT-R a tak to také policie udělá. A v úplném závěru vide, kdy je jasné že zlobivec již nemá možnost k úniku mu ještě raději policie namíří asi třicet hlavní samopalů na automobil. Co kdyby náhodou chtěl zlobit ještě víc.

https://youtu.be/tGVcwEIceco