V případě že se dostanete do nečekané finanční situace, řešení je mnoho. Z televize se nás valí mnoho reklam na půjčky s vysokou úrokovou sazbou, které dostanou mnoho lidí ještě do větších problémů. Pokud se nechcete zadlužit nevýhodnou půjčkou, uvažujte kde máte uložené peníze. Téměř každý má dalšího člena rodiny, který skrývá větší finanční prostředky. Máme namysli automobil, průměrný vůz má hodnotu přibližně 150 tisíc korun.

Samozřejmě vás nenabádáme k prodeji vozu, ale chtěli bychom vám představit výhodnou a relativně novou možnost na našem trhu. Stejně jako můžete zastavit napřílad telefon či hodinky, můžete nově využít nabídky autozastavárny. O vůz nepřijdete a získáte veliké množství peněz, které můžete využít na nečekané výdaje.

Dvě možnosti zastavení vozu

Zastavit vůz je naprosto snadné. Jednou z možností je zastavit vůz a nechat jej na hlídaném parkovišti společnosti Autozastavárna Praha. Peníze získáte stejně rychle, jako byste vůz prodávali. Avšak tato varianta nemusí vyhovovat každému, zejména lidem, kteří potřebují vůz ke každodennímu používání. Pokud patříte k této skupině lidí, nemusíte mít strach. Můžete využít druhé možnosti zastavení, která spočívá v ověření vašeho podpisu notářem. Při využití této varianty dostanete nejen peníze, ale i možnost váš vůz nadále dennodenně používat.

Získat peníze za vůz je mnohem snadnější, než při prodeji. V případě komisního prodeje přes některý autobazar, byste na peníze mohli čekat klidně i měsíce. Když využijte nabídky zastavárny aut, peníze získáte ihned při podpisu smlouvy. Za vůz získáte až 80% faktické ceny vašeho vozu a při využití výše popisované druhé možnosti zastavení, zase odjedete vozem domů. Přitom celý proces zabere několik minut.

Pokud se stane, že nebudete mít na vrácení peněz ve stanovenou dobu, nic se neděje. Smlouvu můžete snadno prodloužit a zaplatit tak až budete mít k dispozici potřebný obnos. Nemusíte tak s vrácením pospíchat a zbytečně se stresovat, že přijdete o plechového miláčka.