Jaro si letos dalo naspěch a už dnes si můžeme užívat první teplé dny. A pro motorkáře to znamená, že je správný čas připravit své mašiny na nadcházející sezónu. Avšak k jarní přípravě nepatří pouze namazání a naleštění strojů, ale na co by správný motorkář nikdy neměl zapomenout a podcenit, je pořízení správného oblečení.

Stejně jako vývoj u motorky nejde zastavit, tak i oblečení za poslední roky prošlo radikálními změnami. Ať už estetickými, tak zejména funkčními. Metody šití jsou na samém vrcholu a současně používané bezpečnostní švy – dvojité či trojité vás ochrání mnohem lépe, než ty staré. A právě proto je letos správný čas pomyslet na obměnu vašeho motorkářského šatníku.

Nebojte se, nemusíte navštěvovat specializované obchody, které můžou být pro některé trochu “z ruky”. Všechno můžete udělat v klidu z domova a objednat oblečení na motorku přes internet.

Nabídka je široká, avšak ne každý prodejce prodává kompletní moto oblečení v dostatečné kvalitě, proto je důležité se na trhu pořádně zorientovat a zvolit správný obchod.

Co doporučuje supermotardový závodník Pavel Kejmar?

Pavel volí jednoznačně motooblečení od české společnosti MBW, kterému dává přednost již několik let. Kdyby jmenoval všechny výhody, tak byste článek četli ještě hodinu, ale jednu z hlavních výhod moto kombinézy či moto bundy vidí ve využití inteligentních materiálů, které zajistí pohodlí jak ve větru, tak i dešti či horku.

Dnešním prohřeškem motorkářů se stává nekompletní výbava. Při koupi výbavy byste neměli zapomenout ani na rukavice. A hlavně se nesoustřeďte pouze na cenu, ale na celkový poměr cena/výkon, abyste ve finále nekoupili zajíce v pytli. Není totiž nezbytně nutné utratit spoustu peněz – kvalitní oblečení na motorku se dá dnes koupit za velmi rozumné peníze.

A právě toto moto oblečení za rozumné ceny můžete nakoupit u českého výrobce MBW a to vše z pohodlí domova. Stačí zamířit na jejich eshop, prohlédnout si celou nabídku této společnosti a už si jen vybrat vámi zvolený kousek oblečení.