Společnost AutoStaiger je členem a významnou součástí skupiny Tukas Group. Již od roku 1999 se zabývá prodejem a servisem vozidel značky Volvo, jejíž se stala i autorizovaným prodejcem. V současné době patří AutoStaiger jednou z předních společností, která se zaměřuje na poskytování komplexních služeb souvisejících s luxusními vozy Volvo.

Původně znali motoristé tento autoservis pod názvem Centrum Praha – Štěrboholy, který se změnil na název AUTO-STAIGER CZ a.s. poté, co jej v r. 2010 koupila společnost AUTO-STAIGER.

Hlavním zaměřením je prodej vozidel Volvo, jejich servis a také prodej ojetých vozů této světově známé a populární značky. Jako autorizovaný prodejce nabízí samozřejmě i servis pro vozy značky Volvo, který zahrnuje běžné servisní kontroly, ale i rozsáhlé a náročné opravy. Součástí servisu je i pneuservis, diagnostika motorů a další služby.

10313092_666746233374664_5040326557919824569_n

Servisní služby

Autoservis AutoStaiger nabízí servis vozidel značky Volvo, který zahrnuje

  • záruční i pozáruční opravy
  • servisní prohlídky podle doporučení výrobce
  • přípravu na STK i její zajištění
  • opravy po nehodách
  • zdarma omytí karoserie při návštěvě servisu
  • odtah nepojízdného vozidla

K dalším službám patří ruční mytí karoserie a čištění interiéru, pneuservis, testy tlumičů a brzdového systému, seřizování geometrie podvozku a další služby. Patří k tomu i pomoc v nouzi 24 hodin denně a zapůjčení náhradního vozidla.

Novinky

Mezi nejprodávanější vozidla současné doby patří novinka značky Volvo, kterou je V60 Cross Country. Jedná se o špičkové osobní vozidlo potvrzující bezkonkurenční kvalitu značky Volvo. Svou robustností se hodí do jakéhokoliv terénu i každého počasí, přičemž se vyznačuje jedinečnou kultivovaností a špičkovým propracováním všech detailů. Snadné ovládání, pohon všech kol a velké pneumatiky jsou vlastnosti určené pro nerovný terén. Na výběr je několik motorů jak dieselových, tak benzínových.

Volvo V60 Cross Country má nadstandardní výbavu, spoustu designových bezpečnostních prvků a neobvyklou novinkou je airbag pro chodce.