Přinášíme vám video až z Brazílie, kde si v jakési televizní show vyšláply na mladého frajírka, který svůj vůz zaparkoval přímo na místo pro invalidy, jako by se nechumelilo. Jak si partička na tohoto ignoranta vyšlápla a jaká byla jeho reakce? No jen se sami podívejte.
Určitě se vám to také někdy stalo, jdete si po ulici, či parkovišti a vidíte automobil, často luxusní, stát na místě určeném pro invalidy. Tito pánové, ale i dámy, svou zabedněností a arogantností velmi ztrpčují životy osobám, pro které jsou tato místa určena, a proto dáváme nápadu show z Brazílie opravdu velký palec nahoru.

ERT464f20_parkovacimisto

Na videu si totiž nadšenci z Boom Tv vyhlédli vůz zaparkovaný na místě pro invalidy, který samozřejmě neměl potřebné označení opravňující ho zde stát. Proto se sebral kompletně celý štáb této televize a tomuto řidiči přichystal nemilé překvapení v podobě stovek papírků nalepených po kompletně celé karoserii tohoto vozu, a také na všech sklech, světlometech, lampách a poklicích automobilu.

7432861274_b913599f6d_o

Z papírku vytvořily notoricky známý znak značící místo pro invalidy. Zanedlouho přitáhlo jejich činění velkou pozornost okolo jdoucích diváků a dokonce příslušníka na motorce. Nejlepší pasáž však přichází v moment, kdy se dostaví sám majitel vozu. Jedná se o mladého a velice vzteklého hocha, který se neúspěšně snaží odstranit alespoň část papírků z vozu, pak rozzuřeně usedá za volant a odjíždí pryč.

654432_lambo-invalide

To co si odvezl, byl z ostudy kabát a také statut nové hvězdy internetu, protože celá akce byla důkladně natáčena. A co vy? Líbí se vám to co skupina z Boom Tv udělala, nebo jejich krok odsuzujete? My jsme jejich počinem nadšení, už jen proto, že majitel vozu byl mladý namachrovanec. Více takovýchto akcí, ať arogance lidí nekončí jen pokutami, ale také ostudou.