Bylo velmi prozíravé že si automobilka The Grand Tour vybrala coby moderátory své nové show slavnou trojici Hammond, Clarkson, May. Právě tito pánové totiž způsobili to, že se pořadu podařilo se svou první sezónou vytvořit několik nových rekordů.

Popularita tria rozhodně neutichla ani po skandálu v Top Gearu. Svědčí o tom také to, že se pořad stal nejstahovanější show minulého roku. Druhá sezóna se sice musela vypořádat se zdravotními problémy některých z moderátorů, ovšem jak se zdá, vše je již v pořádku a druhá sezóna se tak může pomalu rozjet.

Ještě předtím je však potřeba dotočit statické scény, které se v první sérii vysílali ze stanu, který cestoval po celém světě. Nyní tomu bude trochu jinak a vše bude natáčeno na zahradě anglického milionáře Nicolase Johnstona v Great Thew, což je asi 16 minut jízdy od Clarksonovy farmy. Natáčení spolu s moderátory se mohou zúčastnit i fanoušci jak tomu vždy bylo. Natáčení však je již z velké části hotové, tedy ty části, které byly natáčeny všude po světě a že jich není málo. Moderátoři se podívali do Afriky, Evropy, jižní i severní Ameriky a také do Asie.

Grand Tour je naše nejoblíbenější show, sledovali ji diváci ve více než 240 zemích a oblastech světa. Zákazníci nám neustále opakují, že nejatraktivnějšími částmi jsou dobrodružné cesty Jeremyho, Richarda a Jamese. I přes různé kalamity a zranění kluci strávili letošní rok zkoumáním ještě neuvěřitelnějších a úžasnějších míst než kdykoli předtím… a samozřejmě se dostali do větších problémů. Nemůžeme se dočkat, až registrovaní diváci Prime uvidí druhou sérii,“. Takto zněla slova Jay Marina viceprezidenta Amazon Video Europe. Nechme se tedy překvapit a zatím se podívejme na trailer k nové sérii.

Jay Marina, více prezident Amazon video Europe řekl: Grand Tour je naše nejoblíbenější show, sledovali ji diváci ve více než 240 zemích a oblastech světa. Zákazníci nám neustále opakují, že nejatraktivnějšími částmi jsou dobrodružné cesty Jeremyho, Richarda a Jamese. I přes různé kalamity a zranění kluci strávili letošní rok zkoumáním ještě neuvěřitelnějších a úžasnějších míst než kdykoli předtím… a samozřejmě se dostali do větších problémů. Nemůžeme se dočkat, až registrovaní diváci Prime uvidí druhou sérii,“.