Asi každý, kdo se alespoň trochu zajímá o automobily, určitě někdy zaslechl o britském pořadu Top Gear stanice BBC. Předpokládáme však, že o něm moc dobře víte, a určitě jej i rádi sledujete. Jedná se totiž o celosvětově nejsledovanější pořad, který se zabývá netradiční prezentací vozů. Jeho koncept stojí na třech moderátorech a velkém množství zábavy. No, a pokud máte internet, určitě se k vám dostalo, že to momentálně není s pořadem úplně v pořádku.

Řešena je totiž kauza, kdy byl jeden z moderátorů, dočasně propuštěn a celá roztočená série pozastavena. Oním propuštěným není nikdo jiný, než Jeremy Clarkson, tedy věčný prudil a perfekcionista, který musí být všude první a vždy musí být po jeho. Že má tento moderátor pěknou vyřídilku je celkem známá věc. Již několikrát se musela televize omlouvat celým státům za věci, které vyřkl právě tento muž. A ne jednou již byla vyměřena i pokuta.

Richard Hammond Crash

Avšak ostrá slova nejsou důvodem, proč byl Clarkson propuštěn. Za jeho dočasným vyhazovem stojí incident, který se stal v jednom z hotelů, ve kterém přespával natáčecí štáb pořadu, při práci na jednom z projektů. Jelikož jsou všichni tři moderátoři opravdu velké hvězdy, jsou zvyklý na určitý standard, kterého se jim v onom hotelu nedostalo. Blíže řečeno, nebylo zajištěno občerstvení, což Clarksona natolik rozčílilo, že se pustil do slovní a nakonec i do fyzické potyčky s jedním z producentů pořadu.

adhikz-1385366299

Alespoň takto hovoří neoficiální zdroje informací. Na ty oficiální si budeme muset ještě počkat, protože se k celé kauze nechce vyjadřovat Clarkson, ani celá BBC a dokonce ani nikdo ze zúčastněných. Zdali se tedy máme bát o budoucnost našeho oblíbeného pořadu, není jisté. Ovšem přiznejme si, co by byl Top Gear bez tohoto hulvátského komentátora Clarksona.
Top-Gear-top-gear-25480329-1280-1024