Vlastníte BMW i3 a chtěli byste se přiblížit jemu o něco více sportovnějšímu bratříčkovi BMW i8? Není problém v IND Distribution ví jak na to!
Vozy BMW, to je většinou pořádný výkon, dravý vzhled a důkaz prestiže jejich majitele. Malá změna v tomto pohledu přišla s vozem BMW i3. Jeho větší bratr i8 je opravdu ryzí sporťák, ale i3 určená primárně do města, jaksi onu esenci BMW lehce postrádá.

BMW_i3

Stejný názor měli  i ve společnosti IND Distribution, která se specializuje na úpravy vozů BMW podle zákazníkových požadavků. Jedním z vozů, které si nyní vzali na paškál je i nová i3. A výsledek? Ohromující!

bmi340_555c45cc1ebad

Stačilo jen pár detailů, a z úzkého a vysokého městského elektromobilu se vyklubal skutečný bzučící závodník. Nám osobně lehce připomíná Ford Focus RS a to hlavně díky barevným kolům HRE 303 M, která dostála krásný modrý lak, který se skvěle hodí k černému laku vozu a jeho skleněným detailům.

bmi330_555c45cc02a6b

Mezi další, na první pohled patrné změny, patří snížení vozu, takže teď už nepřipomíná malou žirafku. Zároveň byly přidány také některé aerodynamické prvky, jako například odtrhová hrana předního nárazníku. Tyto změny jsou opravdu jen minimální, ale při prvním pohledu na fotky vozu je jasné, že i takto drobné změny dokážou s vozem velké změny.

bmi381_555c45cc52fa1

Toto dílo je také důkazem, že i z takového vozu, jakým je i3, který rozhodně není nezajímavý, ale agresivitu byste od něj příliš nečekali, se dá vykouzlit vůz, který dokáže vzbudit husí kůži. Proto říkáme více takových úprav standardních vozů, primárně určených do měst! Ať se máme na co dívat!

fiat-multipla-17

I když v některých případech bychom měli svou aktivitu lehce umírnit a nesnažit se vylepšit něco, co vylepšit prostě nejde, jako to dokazuje Fiat Multipla z dílny jakéhosi šílence, který nemá kapku soudnosti v těle.