Pokud jste milovníkem motoristických pořadů a ještě více milujete pořady, ve kterých jsou krom aut také pořádné akce, pak jistě víte, že již brzy se nám představí pokračování Top Gearu.

Top Gear jede!

Tomu se v posledních sériích velmi dařilo. Nová trojice moderátorů si diváky získala a pořad má opět tu správnou šťávu jakou měl před tolika lety s moderátory Clarskonem, Hammondem a Mayem. Vy se nyní můžete podívat na upoutávku, které nás láká na novou sezónu a jak to tak vypadá, o zábavu tu nouze nebude.

Nejen že nás čekají bláznivé testy nejnovějších vozů, ale krom toho se podíváme i na testy vozů straších v těch nejrůznějších podmínkách a disciplínách. Budeme hrát automobilové polo, plavit se po vodě, vyhrávat závody, moderátoři spolu budou soupeřit, v čem se jen dá, a my se budeme náramně bavit.

Velké změny

Škoda jen, že tato série je poslední v tomto složení. Bohužel se s pořadem rozloučí Mat Le Blanc, který uvedl, že je pro něj pořad sice obrovskou zábavou a hrozně moc si jej užívá, ale je tak strašně moc náročný na cestování a zabírá mu tolik času, že v podstatě nezbývá čas na jeho přátele a především pak na jeho rodinu.

Pořad opouští i Rory Reid, který však bude součástí automobilové rodiny i nadále a měli bychom jej na obrazovkách také vídat.