Tak nějak by mohly již brzy znít slogany na billboardech a v televizních reklamách. Myslíte si, že jsme se zbláznili? Ne tak docela! Masturbování za volantem má svou první oběť.

Péčko za volant nepatří!

Naše společnost začíná být čím dál tím více zkaženější. Důkazem toho je smutný případ muže z USA, který zahynul v tragické dopravní nehodě, kterou však sám zavinil svým naprosto stupidním chováním. Během jízdy totiž sledoval na svém mobilním telefonu porno, měl stažené kalhoty a masturboval.

Smolař
Muž vyjel ze svého domu ve 4 ráno a jel do práce. A jelikož nebyly jeho potřeby uspokojeny, rozhodl se, že během cesty do práce vše zařídí. Nejspíše mu nikdo neřekl, že hrát si často s pindíkem se nevyplácí, což se také stalo. Při sledování porna na svém chytrém telefonu ztratil nad vozidlem kontrolu, to se převrátilo na střechu a přitom řidiče vystřelilo ze střešního okna a on okamžitě zemřel.

Make-up za volantem

Je to dalším smutným důkazem toho, že velká spousta řidičů se nevěnuje řízení tak, jak by měla. A nemluvíme tu pouze o psaní textových zpráv, či telefonování. Nanášení make-upu, sledování filmů, čtení knih, to všechno jsou případy, které již vedli k dopravním nehodám a v některých případech dokonce tragickým.

Nikdy!
Je to způsobeno především růstem technologií, které nás obklopují a které během jízdy využíváme, aniž by byli součástí vozu. Případ tohoto nešťastníka je jen malou kapkou, i když pro milovníky černého humoru zábavnou, ve velkém moři. Je samozřejmě mnohem více horších věcí, které můžete dělat před svou smrtí. I přesto však nic podobného nikdy nezkoušejte. Mohlo by to pro vás mít hořkosladký konec.

Nikdy nepoužívejte mobil během řízení a nikdy se nenechte rozptylovat ničím co je, nebo co se děje ve vašem vozidle.