Jak by asi vypadal silniční provoz, kdyby podél cest zcela chybělo dopravní značení? Některé rozvojové národy se bez něj docela dobře obejdou, ale zbytek světa by upadl do jednoho velkého chaosu.

Historicky první značky – dají-li se takto milníky udávající vzdálenost do Říma nazvat – se objevily již před několika tisíci lety. Poté vzdálenost udávaly hodinové kameny, které v polovině 18. století nahradily dřevěné křížové značky. Příkazové dopravní značení ve tvaru kruhu a trojúhelníku se poprvé objevilo až v souvislosti se zákonem The Motor Car Act (Velká Británie, 1903). No a v současnosti jsou cesty dopravním značením doslova lemovány.

milujirizeni.cz_azznacky_cz_01

O značkách a jejich významu vědí své pracovníci ze společnosti AZznačky, která nabízí prodej i pronájem dopravního značení již od roku 2006. Hledáte-li spolehlivého dodavatele, který pro vás zajistí komplexní služby, právě jste ho našli.

Portfolio společnosti čítá veškeré svislé dopravní značení (informativní, výstražné, zákazové, příkazové a upravující přednost). Firma zároveň realizuje vodorovné dopravní značení, a to v exteriérech i interiérech. Nedílnou součástí realizace mohou být parkovací zábrany a zpomalovací pruhy. AZznacky se nebrání jednorázové ani dlouhodobé spolupráci s menšími ani většími klienty. Vždy se můžete spolehnout na individuální přístup, řešení na míru a velmi příznivé ceny (pronájem značení již od 5 Kč za den!). O průběhu zakázky budete mít nepřetržitý přehled díky monitorovacímu systému Venzeo.

milujirizeni.cz_azznacky_cz_02

Tip: Zde najdete ucelený přehled dopravního značení v Česku včetně významu jednotlivých značek.

Společnost AZznacky vám pomůže i s instalací dopravních zrcadel, údržbou či likvidací dopravního značení a v neposlední řadě s vypracováním projektu dopravního značení (DIO). Chcete-li se o službách dozvědět více, pokračujte na www.azznacky.cz.