Pokud jste nadšencem do automobilů, určitě vám žádná novinka z tohoto světa neproklouzne mezi prsty. Jestliže to tak skutečně je, jistě jste zaregistrovali i novinku z dílny automobilky BMW. Tou novinkou je limitovaná černočerná edice, do níž se na první pohled zamiluje každý muž. O jakou edici se jedná? Přece o BMW M2 Coupé Edition Black Shadow.

Jestliže jste milovníkem automobilového světa, víte taky, že BMW M2 se stalo nejúspěšnějším modelem BMW M. Jen během loňského roku se totiž prodalo neuvěřitelných dvanáct tisíc automobilů tohoto modelu. Díky tomuto úspěchu se automobilka rozhodla zaujmout svět limitovanou edicí nazvanou Black Shadow, která zaujme nejen svou barvou, ale i svým celkovým vzhledem. Luxus z tohoto auta doslova dýchá.

Milovníky pestřejších barev musíme zklamat. Vůz se totiž prodává jen v černém metalickém laku, jiné barvy nejsou a taky nebudou k mání.

Jak automobil vypadá?

Za zmínku stojí hlavně exteriérové změny. Zpětné zrcátka doplňují karbonové kryty, chladič má novou, černou masku. Černé jsou na automobilu i chromované koncovky výfuku (když černočerná edice, tak černočerná se vším všudy).

Co se výkonu řadového šestiválce týče, ten zůstal beze změny. Poháněná jsou zadní kola.

Můžeme se na vůz těšit i v České republice?

Jelikož se jedná o limitovanou edici, mnoho lidí se může ptát, jestli nějaké kusy dorazí i do České republiky či nikoliv. Pro zájemce máme dobrou zprávu, do České republiky automobil dorazí, ale bohužel v malém množství. Z této edice k nám zavítají jen dva kusy. Na druhou stranu máme i špatnou zprávu, a sice tu, že automobil už má své dva majitele. Holt každý chce vynikat i svým vozem a pomyšlení, že vůz bude vlastnit jen jeden další člověk v republice, je k nezaplacení.

Pokud tedy toužíte po tomto vozu, můžete se po něm porozhlédnout v jiných zemích světa. Ovšem není vyloučené, že už své majitele mají.