Někdo potřebuje své auto každý den, ať již k dopravě do zaměstnání, rozvozu dětí do školy a zájmových kroužků, k nákupům, nebo je vozidlo jediným dopravním prostředkem firmy, která jej musí každodenně používat. V případě jakékoliv poruchy to může znamenat pro obě skupiny uživatelů velké problémy.

Pokud se však obrátíte na Autoservis Praha – HS Autosdružení, sídlící v Kolbenově ulici, budete po zkušenostech s jinými autoservisy překvapeni vysokou úrovní a rozsahem služeb této společnosti. Zabývá se veškerými opravami osobních a lehkých užitkových vozidel. Samozřejmostí je profesionalita při jednání se zákazníkem, při hledání příčin závady s použitím nejmodernějšího vybavení. Díky moderní diagnostické technice se jakýkoliv problém odhalí prakticky ihned a rovněž jeho vyřešení trvá velice krátkou dobu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Při opravě či výměně poškozeného dílu, jsou používány originální aftermarketové díly, které jsou i cenově pro zákazníka přijatelné. Pokud potřebujete přistavit vaše vozidlo k pravidelné údržbě a servisu, nebo máte pocit, že něco není v pořádku, můžete se s důvěrou objednat, neboť objednací lhůty jsou v Autoservisu Praha bezkonkurenčně krátké. Drobnější servisní úkony a malé opravy jsou dokonce prováděny na počkání.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pro motoristy je zajišťována i odtahová služba, takže je-li vaše vozidlo nepojízdné, nebo se stanete účastníkem havárie a máte vozidlo natolik poškozené, že s ním nemůžete dojet do servisu, stačí zavolat a vaše vozidlo bude bezpečně dopraveno přímo do servisu. Součástí této služby je také likvidace pojistné události. Pracovníci Autoservisu Praha za vás vyřídí všechny formality s vaší pojišťovnou, což vám ušetří spoustu času.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

K vyřízení pojistných událostí je třeba podepsat plnou moc pro Autoservis Praha, který pak za vás nahlásí dopravní nehodu, zajistí prohlídku vozidla technikem pojišťovny a po dobu opravy vám zapůjčí náhradní vozidlo. Pokud byste se stal následkem nehody poškozeným, bude pro vás zapůjčení náhradního vozu zdarma.