Ani se nenadějeme a rok 2018 je tu. Jaké automobilové novinky nám přinese? Pojďme se podívat na ty vůbec nejatraktivnější značky.

Tento rok nám přinesl velkou spoustu skutečně kvalitních automobilových novinek a jak to tak vypadá, ani ten další nebude jiný. Chystá se hned stovka nových modelů. Poj%dme se na některé z nich podívat.

Například Audi nám nabídne mezigeneračně obměněné modely A1, Q3 a Q6. Dále rozšíří svou nabídku vozů o nové SUV a další dva vozy s elektrickým pohonem. Můžeme se těšit také na R5 Sportback, SQ2 a modernizované TT. Do prodeje se dostane také nově udělaná A7 Sportback.

Na krk Audi budou již tradičně šlapat další dva kolegové z Německa. BMW vsadí na SUV, kdy obmění současnou X4 a X5 a začne nabízet také nový kompaktní crossover X2. A před koncem roku se dočkáme také velmi očekáváné novinky v podobě luxusního SUV X7. Těšit se však budeme moci i na sportovní modely Z4 a řadu 8 a dorazí také modernizované i8 a Roadster.

Ani Mercedes nebude spát. Chystá si pro nás novou generaci legendárního G offroadu, který by se měl představit již na lednovém autosalonu v Detriotu. Dočkáme se také hatchbacku A a MPV B v nových generacích. A dorazit by měl i čtyřdveřový model na bázi AMG GT.  Pro milovníky skutečně ostré jízdy je v plánu také Project 1, který bude sdílet techniku s F1 monopostem.

To nejlepší však doručí značka Rolls-Royce, který představí jak nový Phantom, tak také napjatě očekávané SUV, které doposud známe pod označením Cullinan. Bentley poté ukáže novou generaci Continentalu GT a Bentaygy. Dočkat bychom se měli také verze s plug-in hybridním pohonem.

Rok 2018 bude zkrátka jízda!