Některé z profesí pro výkon své práce vyžadují používání elektronika, která se svou konstrukcí i funkcemi od klasických výpočetních zařízení přeci jen trochu liší. Jedná se o profese, které jsou vykonávány v těžkých podmínkách terénu, kde by standardní elektronika neobstála. V takovém případě přichází na řadu speciální produkty, které mají za úkol odolat jakýmkoliv vlivům tak, aby na ně byl maximální spoleh.


Jedná se nejčastěji o
odolné tablety a odolné notebooky, které mají speciální konstrukci a funkce, které maximálně vyhovují jejich uživateli a poskytují mu záruku vždy správně fungujícího vybavení. Konstrukce těchto zařízení bývá velice často zhotovována ze slitin kovů, které přístroji propůjčují lehkost a s ní i snadnou manipulaci a maximální odolnost.

durabook-u12ci

 

Většina výrobků je odolná proti nárazu, pádu, některé z nich i proti výbuchu či střelbě. Samozřejmostí je také konstrukce těla přístroje, která zamezí průniku tekutin do svého středu a to samé platí i pro prach a jiné drobné částečky.
durabook-s15h
Tato veškerá zařízení bývají vybavena tou nejlepší výpočetní technologií, díky čemuž jsou přímo v terénu prováděny výpočetní operace velice rychle a pracovník je tak schopen velice rychle operovat a to i v těch nejhorších podmínkách.

tablet-ca10

Mezi značky, pod kterými naleznete takováto zařízení, patří i Durabook. Jedná se o vysoce kvalitního výrobce odolných výpočetních zařízení, který staví na týmu s mnohaletou zkušeností. Hlavní prioritou této společnosti je zákazník a jeho specifické potřeby, díky čemuž je Durabook schopen vytvořit specifická zařízení, která jsou svým konstrukčním řešením velmi často ojedinělá. Hlavním cílem je tvořit taková zařízení, která nenechají svého uživatele nikdy na holičkách a která pro něj budou představovat pomocníka, na kterého se bude dát vždy spolehnout. Durabook je sázkou na jistotu, která se v terénu projeví jako chytrý tah.