Současná nabídka automobilů je v ČR dostatečně pestrá. Ne každý si ovšem vybere vozidlo, které přesně odpovídá jeho představám. V takových případech se lidé často obrací na různé dovozce, kteří dovážejí z Německa i z jiných zemí levné ojetiny. To je ovšem spojeno s řadou rizik, jako jsou stočené tachometry, auta opravená po závažné havárii, odcizená vozidla apod. Proto se někteří motoristé spoléhají sami na sebe a podstupují stresové situace jak při dohadování o podmínkách prodeje, tak při vyřizování dokladů a dalších formalit, které dovoz aut ze zahraničí vyžaduje.

Vozy z Německa se mohou pyšnit lepším technickým stavem a to nejen kvůli lepšímu stavu silnic, ale i lepšímu servisu. Bohužel to však neplatí i o stáčení kilometrů. Mnozí mají za to, že německé ojeté vozy tachometry stočené nemají, ale nedávné kontroly odhalily, že každý třetí vůz z Německa má stočený tachometr.

Spolehněte se na odborníky

Mnohem výhodnější je požádat o dovoz vozidla odborníky, kteří se v tomto oboru vyznají, mají dostatek zkušeností a za 6 let svého působení na trhu dovezli do ČR již více než 700 kvalitních automobilů. Jedná se o firmu Doveztodal.cz, která není klasickým dovozcem ojetin na zakázku, ale pro své zákazníky je vždy partnerem. Její pracovníci vám pomohou vyhledat vozidlo na míru, tedy podle vámi zadaných kritérií.

Jen novější a kvalitnější auta

Do ČR dováží z Německa, případně z jiných evropských států pouze auta, u kterých zjistí jejich historii, původ, průběh servisu a také podstatnou skutečnost, kterou je pravý stav tachometru. Proto vybrané vozidlo nejprve podrobí důkladné prohlídce, zkontrolují, zda nemá skryté vady, zda není odcizeno nebo jej nevlastní třetí osoba. Zákazníkovi vždy poradí, že se mu vyplatí nechat si dovézt pouze novější a kvalitnější vozidlo, než levnou ojetinu, se kterou by musel brzy do servisu.

Co musíte udělat?

Pokud se rozhodnete pořídit si auto z Německa, případně z jiné země, nejprve zkontaktujte telefonem či mailem firmu na Doveztodal.cz a sdělte svůj požadavek včetně podrobných kritérií. Firma pak najde několik vozidel, která budou odpovídat vašemu požadavku a předloží vám je k posouzení. Jakmile si některé vozidlo vyberete, bude ihned zarezervováno. Pokud při důkladné kontrole firma zjistí nějaké závady, nabídne vám jiný vůz. Je-li vše v pořádku, vyřídí za vás přihlášení vozidla, které vám přiveze až před dům a vy můžete ihned jezdit.