Profesionální přístup, vstřícné jednání, rychlá realizace oprav v nejvyšší kvalitě, to vše jsou atributy, které zdobí Autoservis Praha 5, který najdete pod názvem Renecar v Praze na Smíchově. Majitelé a provozovatelé osobních a užitkových vozidel všech značek se v autoservisu vždy setkají s maximální ochotou. Kromě běžného servisu a oprav zajišťuje autoservis i další služby.

Pokud máte například své vozidlo nepojízdné, není problém s jeho odtažením do servisu a po dobu opravy si dokonce můžete zdarma zapůjčit náhradní automobil z rozsáhlého vozového parku, kterým autoservis disponuje. U motoristů je velmi oblíbená příprava vozidla na technickou prohlídku.

1383356_612069495503539_1173880726_n

Mechanici vaše auto zkontrolují a případné závady odstraní, aby na technické prohlídce bez problémů prošlo. Pokud je třeba provést jakoukoliv opravu drobnějšího charakteru, je možné se domluvit na termínu, počkat na místě a odjet tentýž den v opraveném autě. Některé úkony, jako jsou výměna brzdových destiček nebo provozních náplní jsou prováděny na počkání bez nutnosti objednání.

K běžným mechanickým opravám, které Autoservis Renecar provádí, jako jsou rutinní opravy výfuků, úniků oleje, údržby brzdových systémů a dalších běžných závad, patří i složitější úkony týkající se kompletních oprav karoseríí a generálních oprav motorů všech typů. Autoservis má také kvalitní diagnostiku, takže jeho pracovníci dovedou odhalit a odstranit i závady na elektrotechnice dnešních moderních vozidel.

1488234_640460172664471_1654870819_n

Pro motoristy je velice výhodnou službou provádění ročních servisních prohlídek, což přispívá ke stále dobrému stavu vozidla a k jeho bezpečnému provozu.

Kromě péče o mechanické a elektronické části automobilů, poskytuje Renecar i servis pneumatik. Pneuservis Praha 5 si získal dobrou pověst mezi motoristy z Prahy i okolí. Provádí nejen opravy pneu a duší, vyvažování a další servis pneumatik, ale také jejich prodej. Samozřejmostí je výměna zimních a letních pneu a možnost jejich uskladnění. Vedle prodeje pneumatik zajišťuje Autoservis na Praze 5 i prodej náhradních dílů na nejrůznější typy vozidel.