Ekologické bydlení ovládlo i české domácnosti a stále více lidí touží po bydlení, které jim ušetří výdaje za energie a zároveň jim poskytne příjemné prostředí pro rodinný život. Tyto podmínky splňují dřevostavby, moderní domy nabízející vysoký komfort za nízké ceny.

Dřevostavby nejsou oblíbenou doménou pro bydlení jen na západě, jejich popularita pronikla i k nám. V současné době se budují z kombinací těch nejmodernějších materiálů. Jejich kostru tvoří pevné KVH hranoly a díky využití pokročilých izolačních prvků dřevostavby skvěle izolují teplo. Jejich provoz je nízkonákladový a nemusíte se tedy bát vyšších výdajů za vytápění, právě naopak.

MODERN10

Dřevostavby pod lupou

V ČR staví dřevostavby společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., jedná se o levné dřevostavby Olomouc, které zahrnují velké rodinné domy i bungalovy na klíč. Tyto dřevostavby mají velmi moderní vzhled a možná budete překvapení tím, že byste je od klasických domů nerozeznali.

MODERN1-3

Dřevěné prvky jsou ukryté ve struktuře domu a dodávají mu výjimečné vlastnosti. Jednou z nich je velké množství prostoru, kterého bylo dosaženo štíhlejšími obvodovými zdmi. O dřevostavbách se dříve říkalo, že lépe hoří, u moderních dřevostaveb už to neplatí, nejen že jsou nehořlavé, ale mají mnohem větší statickou pevnost než klasické domy a také musí splňovat přísná kritéria. Disponují vysokou odolností a dlouhou životností, na kterou je dokonce i záruka. Pokud na nové bydlení pospícháte, tak vám jistě udělá radost doba výstavby, která trvá pouhé 3 měsíce. Vzhledem ke způsobu výstavby lze realizovat dřevostavbu v kterémkoliv ročním období a těšit se na dům vašich snů.