Ačkoliv považuje mnoho lidí vlastní vůz za samozřejmost, stále více lidí dává přednost autopůjčovnám, obzvláště tehdy, pokud vůz nepotřebuje každý den. Je to ekonomicky výhodné řešení, které ušetří starosti s povinným ručením nebo opravami a umožní dotyčnému půjčit si pokaždé jiný vůz.

Ne náhodou je Mekkou autopůjčoven Praha, protože se sem mnoho lidí vypraví bez vlastního vozu. Možnost vypůjčení vozu je skvělou příležitostí pro Pražáky i každého, kdo sem zavítá za prací či rekreací. Stejně jako u všech služeb, tak i u půjčování vozů je potřeba se řídit cenami a podmínkami půjčení. Byla by chyba vybírat autopůjčovnu náhodně, a proto si představíme raritu v tomto oboru, kterou je Autopůjčovna West Car Praha. Již od roku 1989 dokazuje, že je na prvním místě klient a ne předražené ceny.

img709

Hlavní aspekty kvality služeb

Ceny, které začínají pod hladinou 500Kč na den, jsou důkazem, že je zcela nemyslitelné využívat drahých TAXI služeb, když si můžete na celý den půjčit vůz, ve kterém vás nikdo nebude omezovat. Velmi pozitivní zprávou je skutečnost, že si můžete půjčit vůz bez kauce, to vám jen tak někdo nenabídne.

img223

Jaký vůz potřebujete?

Mnoho autopůjčoven je limitováno množstvím a výběrem vozů. Musíte si tedy často zvykat na vozy, které vám nemusí padnou ke stylu jízdy. Autopůjčovna West Car Praha se rozhodla vyhovět všem řidičům a kromě extrémně nízkých cen vsadila i na širokospektrý výběr značek. Můžete si vybrat takovou značku, jakou máte rádi, od Mercedesu až po Audi či Renault aj. Nabízí se vám výběr z vozů s manuální i automatickou převodovkou.

img644

Pokud ještě nemáte s půjčováním vozů zkušenosti, nenechávejte to náhodě. Autopůjčovna West Car Praha je jednou z prvních autopůjčoven a postará se o to, aby byl váš první dojem z půjčeného vozu nezapomenutelný. Příjemný lidský přístup, možnost vybírat i SUV či 4X4, a nespočet dalších výhod z ní dělá bezkonkurenční firmu. Pokud chcete půjčit vůz přesně podle vašich představ, zavítejte na oficiální stránky autopůjčovny http://www.autopujcovna-west-car-praha.cz/ a užívejte si nízkonákladového půjčování vozů, které je dostupné každému, kdo vlastní řidičský průkaz alespoň 2 roky a dovršil 21 let.