Nový internetový magazín Tojemasakr.cz vás nenechá chladnými. Zdejší redaktoři si totiž neberou servítky před nikým a ničím. Servírují vám vydatnou porci zábavy, YouTube videí a humoru, který je v dnešní napjaté dobře potřebnější, než kdy dřív. Pokud tedy toužíte po rozptýlení a oddychu od stresu, internetový magazín Tojemasakr.cz je skvělou volbou.

Aktuální témata

Články a zábava je v magazínu vždy aktuální. Redaktoři vybírají jen aktuální témata a dění ve světě. Ke všemu se dostanete jako první. Originální fotografie z premiéry Star Wars nebo vtipné reakce na uprchlickou krizi ať už jste zarytý odpůrce nebo sluníčkář, na magazínu Tojemasakr.cz se pobaví skutečně každý.

Funny Wallpapers (16)

Zajímavé rubriky

Magazín nenabízí lacinou zábavu, ale skutečně humorné příběhy ze života a zajímavosti. Lidská vynalézavost je totiž nekonečná a tak si každý den přijdete na tucet zajímavých článků z celého světa, kde zase nějací koumáci vymysleli nový konferenční stolek nebo originální způsoby focení na svatbě. Málo kdy se chce věřit, že to jsou skutečné příběhy ze života a ne jen připravené scénky amerických scénáristů. To totiž normální člověk nevymyslí.

fy9ADqo

Trendy videa

Posledním velkým hitem na internetu jsou takzvaní „jůtubeři“. Jejich sláva se dá přirovnat televizním hvězdám. YouTube videa se těší velké oblibě. Ať už kvůli zmíněným internetovým hvězdám nebo skutečnosti, že široká masa lidí, zde vytváří velmi zajímavý obsah. Problémem dnešní doby je však široká dostupnost videokamer a tak vytvořit video je poměrně snadné. Díky tomu vznikají často hloupé a zbytečná videa, která nemají vtip ani potřebnou energii. Na Tojemasakr.cz však najdete ten výběr nejzajímavějšího a nejčerstvějšího výběru YouTube videí, které jsou bizarní, vtipná, ironická a někdy i velmi děsivá. Nenechte si ujít zábavu, která vám vykouzlí úsměv na tváři.