Svět okolo nás, může být občas poněkud fádní a stereotypní. Pokud toto pociťujete i na sobě samých, přinášíme vám tip, který vás z šedi života zaručeně dostane. O čem je řeč? No přece o unikátním Lykanu Hypersport, který je momentálně nabízen v Dubaji.
Pokud patříte mezi fandy série Rychle a Zběsile, určitě vám v posledním snímku neuniknul extrémní artistický výkon Vina Diesela, který právě v tomto voze skákal z jednoho věžáku do druhého, jako malá opička. A pokud byste i vy chtěli zkusit jeho umění napodobit, nyní k tomu máte jedinečnou příležitost. V Dubaji je k mání jeden kus tohoto unikátního modelu.

 

20_556ee1f36e171

Stačí tedy jen, abyste vytáhli pár nadbytečných milionů, v dolarech stojí nový vůz 3.4 milionů a může být váš. Obdržíte naprosto unikátní technologický skvost, který pochází právě z daleké Arábie. Pod kapotou má dvakrát přeplňovaný šestiválec od Porsche, který bychom nalezli i ve speciálu RUF CTR3. Tento motor je laděn na výkon 740 koní a točivý moment 960 N.m. Díky těmto parametrům je schopen vystřelit z klidu do rychlosti 100 km za hodinu, během 2,8 sekund, což je rychleji, než za jak dlouho zvládnete říct jeho jméno.

 

42_556ee1f488758

Maximálka tohoto ďobka činí 385 km v hodině, díky čemuž byste na tuzemských asfaltkách doslova poletovali. Této rychlosti napomáhá šestistupňová sekvenční převodovka. Díky tomu všem se jízda v tomto vozu mění v nepřetržitý řidičský orgasmus.

 

03_556ee1f22af18

Vůz je samozřejmě, jak se patří zahalen do toho nejluxusnějšího co může vůz nabídnout. Tuto komfortní péči pak korunuje sada diamantů v předních světlometech. Pokud byste tedy chtěli mít tento skvost ve své garáži, tak hurá do Dubaje. Tam je totiž jeden kus tohoto modelu, který je běžně k mání pouze na objednávku, právě v prodeji. Ale až tam budete, tak si dávejte pozor, stejný vůz je totiž ve výbavě i tamní policie, takže jim určitě neujedete.

 

93_556ee1f6b3703