Milovníci velkých amerických vozů mají možnost si vychutnat úžasný pocit, který nabízí jízda ve Fordu F-150, Fordu Explorer, Dodge Charger nebo Dodge RAM, ale také Toyotě Sienna. Zapůjčení těchto úžasných vozidel nabízí půjčovna aut US RENTALS v Praze 6, která si je vědoma, že pronajmout si v České republice skutečný americký automobil je téměř nemožné. Proto se snaží pomáhat realizovat sny mnohých českých motoristů, kteří se touží projet v opravdovém typickém americkém vozidle. Zájemci mají možnost si americký vůz pronajmout na den, na víkend nebo třeba na měsíc.

Co obsahuje cena pronájmu?

Ceny za pronájem jsou velice příznivé. Navíc je v pronájmu zahrnuta také dálniční známka, povinné ručení a havarijní pojištění platné v Evropě. V ceně je rovněž limitovaný počet kilometrů, a to 200 km na den podle přání zákazníka. Pokud najedete více kilometrů, bude vám půjčovna aut účtovat poplatek za každý kilometr najetý nad uvedený denní limit. Tyto kilometry navíc jsou u jednotlivých vozidel různé. Zjistit si je můžete na stránkách jednotlivých aut.

Další podmínky pronájmu

Výhodou je přistavení vozidla na vaši adresu, což je na území Prahy zcela zdarma. Stejně tak si můžete objednat přistavení i vrácení vozu k libovolné stanici metra nebo na letiště. Za přistavení nebo vrácení vozu mimo Prahu zaplatíte sazbu za počet kilometrů, která je odvislá od typu auta a paušální poplatek ve výši 500 Kč v tuzemsku a 1000 Kč v zahraničí. Pronajaté vozidlo má vždy plnou palivovou nádrž a stejně tak musíte vozidlo vrátit. Půjčovna vám samozřejmě doporučí pohonné hmoty vhodné pro konkrétní americké vozy. Pokud by se vyskytly jakékoliv problémy, je zákazníkům na telefonu k dispozici tým podpory 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Akce půjčovny

Půjčovna US RENTALS nabízí v rámci svých akcí celou řadu lákavých bonusů. Pokud si například zakoupíte voucher, získáte výhody jako je plná nádrž, možnost volby mezi značkami Ford F150 a Dodge Ram, nebo si můžete vyžádat řidiče, který vás odveze například do restaurace a zpět domů. Voucher zasílá půjčovna v elektronické nebo v tištěné podobě poštou, případně si jej můžete převzít v půjčovně osobně.