Patříte k milovníkům adrenalinové jízdy v autě a již od mladistvých let toužíte po projížďce ve Ferrari? Díky Firmě na zážitky již nemusíte pouze o tomto zážitku snít, nýbrž ho sám prožít!

Vyzkoušejte si řízení Ferrari 488 Spider

Automobil Ferrari 488 Spider je považován za italského plnokrevníka, v němž si doslova užijete každou zatáčku. Ferrari 488 Spider je vybaven pevně sklápějící střechou na nejvyšší technologické úrovni. Automobil se může pochlubit moderním designem i nejvýkonnějšími osmi válci. Motor je ve Ferrari 488 Spider totožný s modelem 488 GTB. Zadní kola vozu roztočí osmiválec o zdvihovém objemu 3,9 litru. Další jedinečnou schopností tohoto typu Ferrari je schopnost zrychlit z nulové rychlosti až na rychlost 100 km/h a to za pouhé tři sekundy. Jízda ve Ferrari je neodolatelným zážitkem pro každého muže, který si rád vyzkouší jízdu v elegantním a zároveň rychlém voze.

Nevšední okamžiky při řízení silných vozů

Na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky najdete také nabídky na projížďku jinými silnými vozy. Na mladá léta strávená na vojně můžete zavzpomínat při projížďce v tanku Premium. Poukázku k tomuto zážitku můžete koupit již dnes zde www.firmanazazitky.cz/rizeni-bojoveho-tanku-premium. Podrobně se seznámíte také s technikou řízení tanku v kabině vyprošťovacího tanku VT 55. Po jeho prohlídce usednete do opravdového bojového tanku typu T-55 nebo T-72. Třetí možností, jak si zpestřit jarní dny, je divoká jízda Hummerem 2 V 1. Během jízdy Hummerem si budete užívat daný okamžik při řízení. Nejprve si budete moci během deseti minut vyzkoušet řízení Hummeru H2 a dalších deset minut se svezete při adrenalinové jízdě na korbě H1.