Multikára je užitečným malým nákladním vozidlem, kterým se dá přepravit nejrůznější materiál. Multikáry jsou všestranné a využívají je hlavně komunální a technické služby měst a obcí, kterým slouží k přepravě stavebního materiálu a pro něž by pořízení velkého nákladního vozidla bylo zbytečným přepychem.

Multikáry zastanou téměř stejnou práci a navíc je jejich provoz daleko úspornější. Kromě technických služeb používají multikáry i drobní řemeslníci, především při zednických pracích, instalatéři nebo malí přepravci, kteří zajišťují přepravu nejrůznějších nákladů na malé vzdálenosti ve městech a obcích. Stejně tak se multikáry uplatňují i v továrnách, kde převážejí materiál, polotovary a suroviny mezi výrobními halami.

810 (2)

Multikáry jsou velice flexibilní malá vozidla, která se mohou používat jednak k převážení nejrůznějších nákladů, a jednak jich lze díky nástavbám využívat i k dalším účelům. Instalací cisterny na vodu lze multikáru využívat ke kropení ulic, k zalévání městské zeleně apd. Jiné nástavby mohou sloužit k čištění ulic, neboť na multikáru lze připevnit kartáče, vysavače smetí, radlici k odklízení sněhu a další praktická zařízení. Díky těmto možnostem se z multikár stávají universální pomocníci technických služeb, neboť díky různým nástavbám lze tuto komunální techniku používat celoročně.

810 (1)

Prodej multicar

Nejširší nabídku užitkových vozidel značky Multicar najdete v akciové společnosti MINAM servis. Široký sortiment tohoto prodejce zajišťuje nejen prodej multicar, ale rovněž i servis a přestavbu multikár, která zahrnuje několik různých typů této komunální techniky. Společnost MINAM servis a.s. provádí drobné i generální opravy, zabývá se repasemi a instalováním různých nástaveb na multikáry všech typů.

810 (3)

Pokud si koupíte u tohoto prodejce novou multikáru, můžete využívat záručního i pozáručního servisu. V případě lehčích oprav se technici firmy mohou dostavit do sídla vaší firmy, takže výpadek vaší užitkové techniky bude minimální.

810