Dostat se do finančních nesnází může každý. Záleží na tom, jakým způsobem se kdo rozhodne nepříjemnou situaci řešit. Nemusíte hned podléhat panice, neboť vždy se najde nějaká varianta. Nejčastěji lidé řeší nedostatek peněz půjčkami. Pokud však vlastníte motorové vozidlo, ať už osobní automobil, užitkové vozidlo nebo motocykl, můžete využít velice elegantní možnost, kterou je zastavárna aut Praha.

Nemusíte podstupovat žádná jednání v bance, nebo žádat o nebankovní půjčku a čekat, až vám přijdou peníze na účet. Jednoduše přijedete například se svým autem a odjedete s penězi, které vám autozastavárna zapůjčí proti zástavě auta. Je to nejjednodušší způsob, jak získat snadno a rychle finanční částku bez žádosti, bez nahlížení do registrů dlužníků, bez nutnosti předkládat potvrzení o příjmech a jiných formalit, které jsou u půjček obvyklé. Celý postup je diskrétní, jednoduchý a neformální.

Nemusíte mít obavy o svůj vůz, který bude zaparkován na hlídaném parkovišti a dokonce jej budete moci i nadále užívat, pokud se rozhodnete pro variantu zástavy proti notářskému zápisu. Je to rozhodně lepší, než se vozidla vzdát a zbavit například prodejem. Autozastavárna Praha vám umožní nadále jezdit autem do zaměstnání, na nákupy a za zábavou, a přitom vám vyplatí peníze, které budete moci použít na úhradu svých dluhů, nebo zakoupení potřebné věci.

1

Princip půjčení peněz proti zástavě auta spočívá v tom, že autozastavárna zkontroluje technický stav vašeho vozidla a na jeho základě určí částku, kterou ihned obdržíte. Výše půjčky je různá, ale může se vyšplhat až na 80 % skutečné ceny auta. V tomto případě necháte vůz na parkovišti, které je důkladně zabezpečeno. Obě varianty zástavy se týkají jak osobních automobilů všech značek, tak užitkových vozidel či motorek. Zastavit lze i firemní vůz, ovšem je k tomu třeba předložit povolení jednatele firmy, která vozidlo vlastní a výpis z obchodního rejstříku.

 

Autozastavárna Praha se snaží vycházet vstříc každému zájemci, i když se dostane do nesnází se splátkami. Jeho auto není hned prodáno, ale zpravidla dochází k prodloužení smlouvy, aby vlastník auta měl možnost sehnat peníze jiným způsobem a vyplatit své vozidlo.