Pokud nechcete zažít nepříjemnou situaci, kdy potřebujete vyjet se svým automobilem co nejrychleji a jako naschvál nemůžete najít klíč od auta, pořiďte si náhradní autoklíče. Náhradní klíč k vašemu vozidlu vám ušetří čas i nervy a navíc si v rodině nemusíte neustále předávat jeden klíč. Nejhorší situací je ztráta jediného klíče, jelikož musíte volat asistenční službu nebo svůj značkový servis.

Kdo nabízí autoklíče?

Na internetu si najděte stránky společnosti Zoneta Kft, která provozuje svůj vlastní internetový obchod. Jedná se o společnost založenou v únoru roku 2012 a zaměřuje se na sortiment pro automobilisty, především na autoklíče pro všechny značky, typy a modely osobních automobilů. Týká se to jak běžných značek, tak i méně známých. Vedle autoklíčů najdete v nabídce společnosti Zoneta Kft i různé obaly na klíče a další produkty.

Autoklíče nejsou originály

V nabídce internetového obchodu provozovaného společností Zoneta Kft jsou pouze kvalitní dodatečně vyrobené autoklíče. V žádném případě se nejedná o klíče vyrobené a dodávané spolu s novým vozidlem výrobci automobilů. Proto jsou veškeré fotografie autoklíčů zde zobrazené bez loga výrobců nebo obchodního označení. Takovéto údaje jsou totiž vlastnictvím příslušných výrobců a na stránkách e-shopu slouží výhradně za účelem identifikace. Autorská práva tedy zůstávají chráněným a výlučným vlastnictvím vlastníků těchto práv, tj. výrobců automobilů.

Hledání v e-shopu

Podmínkou je znalost kódu klíče k vašemu automobilu. Postup je velice jednoduchý, neboť zadáte značku svého vozidla a poté zvolíte kategorii třeba vystřelovací klíč. Po kliknutí se objeví obrázek vystřelovacího klíče v pouzdru, které bývá obvykle v černé, modré nebo červené barvě. Poté ji postupujete obdobně jako u jiných e-shopů, tedy vybrané zboží vložíte do „košíku“. Auto-klic24.cz zařídí, že své náhradní autoklíče obdržíte do 2-3 dnů. Vybrat si můžete dodání kurýrní službou Zásilkovna.cz, nebo poštou na dobírku.