Každá služební cesta či dovolená začínají již cestou na letiště. Proto vždy volíme variantu, jak se na letiště dostat. Taxíkem? Hromadnou dopravou? Požádat známého o odvoz? Ne. Taxi je drahé, hromadná doprava obzvláště u odletů v noci je nepoužitelná a otravovat souseda? Také ne.

Proto je nejlepší variantou cestovat na letiště svým vozem. Ale kam ho zaparkovat? Parkoviště na letišti jsou drahá a nemají zrovna dobrou pověst, co se týká jejich bezpečnosti. Proto využili majitelé pozemků v okolí letiště a zřídili zde velké parkovací plochy, které lze bez problémů k parkování u letiště Praha využít. Jak ale vybrat to nejlepší místo?

Nevíte, podle jakých kritérií se řídit? Máme pro Vás online vyhledávač parkování u letiště Praha, který Vás sám navede a můžete si hned provést rezervaci takového místa.

Parkování u letiště Ruzyně a základní kritéria jeho výběru

Do vyhledávače zadáte jednoduchá kritéria a on sám Vám vyhledá to nejvhodnější místo. Podle čeho se tedy řídit a co do vyhledávače zadat? Rozmyslete si nejdříve, jaké jsou zrovna Vaše priority. Cena? Vzdálenost od letiště? Nebo hodnocení ostatních klientů, kteří již parkoviště využili? Chcete parkovací místo pro Váš vůz kryté nebo otevřené? Potřebujete nepřetržitou pracovní dobu? Víte, v kolik hodin konkrétně přiletíte a odletíte? Jako bezpečnost požadujete pro Váš vůz? Je nutné parkoviště s ostrahou, s kamerovým systémem?

Bez názvu

Využijete další nadstandardní služby? Chcete najít po příjezdu auto čisté a naleštěné? Máte totiž také možnost nechat si své auto během dovolené umýt. Také si můžete nechat svá zavazadla zabalit bezpečnostní smršťovací fólií, aby během své cesty nepřišly k úhoně nebo se dokonce neztratil jejich obsah. Zajištění transportu na a z letiště je pro parkoviště letiště Praha samozřejmostí.

Parkování u letiště Praha a jeho možnosti výběru

Cena

Zvažte, zda nejlacinější parkoviště je tou nejvhodnější variantou. Abyste potom dovolenou nestrávili ve strachu o své auto. Ta nejlevnější parkoviště totiž bývají často bez zabezpečení pouze oplocená. Připlaťte si raději za bezpečné parkovací místo a užijte si dovolenou bez starostí.

Vzdálenost k parkování u letiště Praha

Každý počítá s určitou časovou rezervou při odjezdu na dovolenou či služební cestu. Ovšem pozor, zjistěte, jak vzdálené je parkování od letiště, jestli rezerva bude dostačující nebo bude třeba počítat s nějakou minutou navíc. Nikdo přece nechce na letiště dobíhat a modlit se, aby stihl odbavení. Navíc většina parkovišť u letiště nabízí dokonce i zdarma zajištění transferu na letiště a z něj. Nemusíte si proto lámat hlavu, jak se třeba i v nočních hodinách dostanete ke svému vozu.

Recenze parkování u letiště Praha

Hodnocení ostatních uživatelů parkování u letiště Ruzyně bývá často rozhodujícím. Ale berte v ohled, že každé hodnocení nemusí být spravedlivé a nestranné.

Kryté nebo otevřené parkování u letiště Ruzyně

Parkujete standardně ve městě u chodníku? Pak je asi zbytečné utrácet peníze navíc za kryté stání. Pokud ale svému miláčkovi dopřáváte každodenně vytápěné garáže, zvažte možnost krytého stání. Budete mít na dovolené větší klid.

Nepřetržitá pracovní doba

Upřednostňujte parkoviště, které mají nepřetržitou pracovní dobu. Přestože máte naplánovaný let na denní hodiny, může dojít ke zpoždění nebo posunutí letu, vrátíte se v noci a budete čekat do rána, než Vám vydají Váš vůz a to určitě není sen nikoho při návratu z dovolené.

Bezpečnost parkování u letiště Praha

Úroveň zabezpečení se pohybuje od oplocených ploch, přes parkoviště u letiště Ruzyně s ostrahou nebo bezpečnostním kamerovým systémem.

Nadstandardní služby

Auto si můžete po dovolené vyzvednout umyté a nablýskané. Stejně tak si lze nechat zabalit zavazadla bezpečnostní fólií a pak tuto službu nemusíte honit na letišti.

Rezervační formulář

Nyní už víte, jak parkování u letiště Ruzyně vybrat. Zvažte proto své požadavky, vše zadejte do rezervačního formuláře a hned si místo rezervujte. Uvidíte, že se přidáte k řadě spokojených zákazníků.

PARKGURU.com