Prudký rozvoj motorismu a neustálý nárůst počtu automobilů na našich silnicích přináší samozřejmě i svá negativa. Čím více vozidel, tím je větší pravděpodobnost dopravních nehod, které mají za následek poškození automobilů. Výměna dílů za nové či pouhá oprava při menším rozsahu poškození znamená pořízení nového laku. A právě pro takové účely existují technologická zařízení a vybavení lakoven.

Kromě automobilů se pochopitelně lakují i nejrůznější stroje, nástroje a další předměty. Jejich výrobci rovněž potřebují perfektně vybavenou lakovnu. Všechna příslušná zařízení, jako je lakovací kabina, odsávací box a další technologie pro autolakovny a pro průmyslové provozy nabízí a dodává společnost Naver Brno. Jedná se o mladou a dynamickou firmu, která se zaměřuje na povrchovou úpravu materiálů s využitím nejrůznějších nátěrových hmot.

maxi_range_midi_range2

Kromě aplikace nátěrů a nástřiků se Naver, s.r.o. zabývá také základní úpravou povrchů před samotným konečným nátěrem. V praxi to znamená odmašťování, tryskání a broušení, tedy veškeré operace nutné k tomu, aby lakování mělo správný základ a dokonalou kvalitu. Životnost laku na automobilech, strojích a dalších předmětech plně závisí na kvalitě předchozích povrchových úprav materiálů.

app2_4

Přestože se jedná o mladou firmu, její pracovníci mají již bohaté zkušenosti, které se snaží neustále obohacovat o nové poznatky a aplikovat do praxe. Díky tomuto přístupu se firma vypracovala za více než 20 let své činnosti do špičky v tomto oboru. Dnes vybavuje technologií nejen autoopravárenské firmy, ale i strojírenské provozy, nábytkářství a dřevozpracující průmysl, kde se se provádí povrchová úprava lakováním. V těchto provozech se uplatňují technologie od firmy Naver včetně potřebného vybavení, kterým je například odsávací box.

zdvojene_lakovaci_kabiny3

K úspěšnému rozvoji společnosti přispívají nejen praktické poznatky a zkušenosti, ale i zájem mnoha spokojených zákazníků, kteří jsou pro firmu zdrojem inspirace. Do komplexního vybavení, které firma svým zákazníkům poskytuje, patří i servisní zázemí, bohatý sklad náhradních dílů, filtrů a dalších komponentů.