Velké dopravní společnosti, ale i drobní podnikatelé vlastnící nákladní automobil značky IVECO, nemusí shánět potřebné náhradní díly ve značkových servisech. Stačí si v pohodlí svého domova nebo v kanceláři své firmy otevřít internetové stránky e-shopu Pevaro, s.r.o.

Bohatá nabídka náhradních dílů na nákladní automobily uspokojí každého zákazníka a majitele automobilů různých značek. E-shop má velké skladovací prostory a pokud byste nenalezli v jeho nabídce potřebné náhradní díly Iveco, pracovníci firmy vám jej seženou podle VIN vozidla nebo originálního čísla příslušného dílu. Tato služba si získala obdiv mnoha zákazníků, kteří si na tento e-shop zvykli a rádi se vracejí. Sortiment náhradních dílů obsahuje především kvalitní díly značek QTC a COS.PEL.

Blikač Iveco

Dostupnost pro širokou škálu značek i typů

Díky vlastní lakovně je možné dodat na objednávku i nalakované díly v příslušném barevném odstínu, které můžete okamžitě po dodání namontovat na své vozidlo bez nutnosti další úpravy. E-shop Pevaro je dodavatelem kvalitních náhradních dílů za bezkonkurenčně nízké ceny pro nákladní vozidla IVECO. Jsou to typy jako Stralis Hi-Way, dále náhradní díly Iveco EuroCargo, Daily Unijet, Daily 2006 aj. Díly jsou dostupné i pro značky jako je MAN, MERCEDES-BENZ, RENAULT, SCANIA, VOLVO a další.

Maska Iveco

Kromě nejrůznějších náhradních dílů patří do sortimentu e-shopu i karosářské díly, elektroinstalační díly, brzdové díly, filtry a řada dalších doplňků. Všechny dodávky zboží jsou realizovány na základě objednávky, podané prostřednictvím obchodu lkwdíly.cz, která se považuje za návrh kupní smlouvy. Ta je potvrzena a uzavřena okamžikem převzetí zboží zákazníkem. Doprava je zajišťována po ČR a SR prostřednictvím smluvně zajištěných dopravců PPL a Toptrans v mimořádně krátkých termínech.

Kryt nárazníku Iveco

Náhradní díly Iveco na nákladní vozidla IVECO a další značky spolehlivě seženete vždy u e-shopu Pevaro, který vám dodá jakýkoliv náhradní díl za příznivou cenu a v co nejkratším termínu. Majitelé nákladních vozidel tak mají jistotu, že pokud se jim porouchá či zničí kterýkoliv díl, vždy mohou využít služeb e-shopu a své vozidlo zprovoznit během několika dnů.