Snad každého dokáže vyděsit představa že se mu o domu vloupá zloděj a ukradne to, na co jste dlouho spořili své peníze. Důvod obav potvrzuje velké množství vloupáním, ke kterým u nás každoročně dochází. Jedinou možností, jak se proti zlodějům bránit, je účinná ochrana.

Dlouhou dobu byly považovány za hit kamery, jejich problém ovšem je, že jsou velmi nápadné a tak je zloději mohou ukrást nebo odstranit, případně si najdou do domu jinou cestu. Moderním řešením se tak staly fotopasti na ochranu majetku, které disponují vším, co lze od moderního zařízení očekávat. Jejich účelem je pořízení záběru nebo nahrání videa každého člověka, který vnikne na váš pozemek. Původně byly fotopasti určené k monitorování zvěře. Jejich použití pro ochranu majetku jim ovšem dává zcela nové možnosti použití.

browning-recon-force-trail-camera-l

 

Proč zrovna fotopast

Fotopasti jsou velmi nenápadná zařízení, která mají maskovaný vzhled a nikdo si jich jen tak nevšimne. Záběry pořizují rychleji, než za 1 sekundu od zaznamenání pohybu nebo tepla. Moderní fotopasti rovněž disponují GSM, se kterým vám mohou zaslat vyfocený snímek na telefon. V době své nepřítomnosti v domě tak budete mít dokonalý přehled o tom, kdo se u vás pohybuje. Fotopast zaznamená vše, zvířata, děti i dospělé a to i večer, když je tma.

fotopast-browning-dark-ops (1)

Nejedná se o nekvalitní záběry, ale o snímky a videa ve vysokém rozlišení. Ty si lze následně prohlížet v počítači, v telefonu nebo na samotné fotopasti, jelikož moderní modely disponují i displejem, kde lze záznamy shlédnout. Mezi nejlepší značky na trhu patří zejména fotopasti BROWNING, BUNATY a také ACORN. Ve většině obchodů jsou nedostupné, proto je vhodné je kupovat na internetu, kde jsou dostupné za příjemné ceny. Po pořízení se stane fotopast vaším dalším okem, které bude střežit vše, na co nevidíte. Jejich využití je široké, takže u vás jistě najdou i více uplatnění.