Většina řidičů si velmi dobře pamatuje na časy, kdy přemýšlela, jak si na vůz zakoupí plastové disky. Jednalo se o parádu, o kterou nás mohla snadno připravit ostře řezaná zatáčka i špatně hlídané parkoviště. Doba ovšem pokročila a s ní i technologie.

Hliníková kola jsou neodmyslitelnou módou u všech automobilů, jak u nových, tak i u starých. U nových vozů lze mluvit téměř jako o samozřejmosti, jen těžko si lze představit nové auto, které hyzdí stará kola. V případě starých vozů jde o unikátní spojení, které kombinuje starou poctivou práci automobilek a moderní nádech současnosti.

10(6)

Pokud vás alu kola zajímají, nabízí se vám možnost sledovat inspirativní blog, který otevřel portál aluapneu.cz. Nejen, že vám poradí, jaká alu kola pro vás budou vhodná, ale můžete si je rovnou zakoupit, nabízí se obrovský výběr, ze kterého se rozklepou kolena každému příznivci tuningu.

9874

Proč alu kola kupovat?

Kola jsou v případě vozů nepřehlédnutelným prvkem, prostřednictvím kterého se lze snadno odlišit, ukázat svůj styl a dodat vozu vznešený vzhled, který často u sériových modelů chybí. U alu kol platí, že čím větší jsou, tím větší dokáží udělat parádu, nejrůznější tvary i barevná provedení se stanou nepřehlédnutelnou dekorací, která se setká s úspěchem kdekoliv, kde svůj vůz zaparkujete.

6(6)

Velmi inspirativním článkem na blogu se stalo téma o starých vozech s novými elektrony. Čas letí jako voda a vozy, které jsme v mládí mohli vnímat jako standard, jsou u mladé generace vnímány jako veteráni, retro vozy, plechovky a jistě by se našlo i mnoho dalších označení. Právě starší vozy jsou tím nejlepším materiálem pro tuning. Každý ví, jak vypadají, a proto je každá změna nepřehlédnutelnou. Alu kola jsou šperkem, který ozdobí každý vůz a pokud jste zatoužili zakoupit pro svého plechového krasavce stylové elektrony, neváhejte a udělejte si radost.

2(5)