Máte dobrého dodavatele pneumatik? Pokud ano, tak jste šťastní lidé, pokud ne, tak byste se měli pozorně začíst do následujících řádků, protože brzy pochopíte, že právě vám chceme maximálně pomoci a že právě pro vás to máme všechno nachystáno. 3d geometrie, sbíhavost kol, test tlumičů, test podvozku a podobně, je samozřejmě něčím, co udělá každému radost a co si bude chtít vyzkoušet každý z vás.

Dejte šanci novinkám a rychle uvidíte, že internetový portál pneu-novak.cz je top i pro vás, a dokáže vše, o čem jste doposud jen a jen snili.

Pneuservis, který stojí za to

Jestliže i vy rozumíte tomu, čemu se říká správný pneu servis Praha, pak jste šťastní lidé a víte, že nic vás nezastaví a že nic nezabrání tomu, abyste se mohli dokonale přiblížit tomu, co přesně to znamená dokonalý test podvozku Praha 10. My jsme pneuservisem v Praze 10 a okolí a snažíme se, abyste se co nejrychleji dočkali opět svého auta a aby bylo maximálně pojízdní po co nejdelší možnou dobu a aby vás co nejméně blokovalo to, když je částečně vyřazeno z provozu.

A jak to u nás probíhá?

Pokud k nám dorazíte s tím, že máte defekt na kole, tak byste určitě ihned měli vyzkoušet další doplňky, které jsou s tím spojené a nejen opravu té jedné vady a díry na vaší pneu. Velmi dobře školení technici penu servisu Praha jsou připraveni a to, že se vám budou muset věnovat a že ke každému zákazníkovi budou muset přistupovat individuálně. Neberou to jako povinnost, ale berou to jako svou radost a potěšení. Naši technici nejprve zjistí, jak rozsáhlá je vaše vada, poté s vámi prodiskutují, jak by ji chtěli řešit a opravit, a po domluvě a shodě vám sdělí časovou náročnost, ale také finanční stránku věci. V případě, že je to jen trošku možné, se vynasnaží, aby díru na vaší použité pneu jen zalepili, a vy jste s ní mohli brázdit další stovky, v tom lepším případě, i tisíce kilometrů. To vše díky seřízení sbíhavosti kol i jiným důležitým zásahům na voze.