Velice důležitými součástmi nejen skladových prostor, ale i výrobních podniků jsou vysokozdvižné vozíky. Pokud na určitou dobu potřebujete zvýšit jejich počet, nemusíte nutně investovat do dalšího pomocníka, protože manipulační techniku si můžete bez problémů pronajmout.

Občas nastane situace, například před vánočními svátky, kdy je nezbytné navýšit kapacitu ve skladech. V takovém případě vám přijde vhod další vysokozdvižný vozík od společnosti STILL, který si jen na nezbytně nutnou dobu pronajmete.

STILL pronajímá VZV v Čechách i na Moravě

V podstatě působí po celé České republice, přičemž společnost STILL má k dispozici střediska v Čechách i na Moravě. Postarají se o vás technici v terénu, kteří vám nastaví i opraví VZV. STILL se chlubí poměrně mladým vozovým parkem a současně poskytuje kvalitní služby a okamžitý servis. V případě potřeby vám technici zajistí i náhradní díly na vašeho skladového pomocníka.

Nezáleží na tom, jestli potřebujete jeden paletový vozík nebo stovku dalších vozíků. STILL má připravenou síť s více než 31 tisíci vozíky dostupných po Evropě. Vyhoví vám tedy, ať už máte skladové prostory kdekoliv.

Elektrický vozík usnadní práci

Obrovské popularitě se těší elektrický vozík, a to zejména ve velkých skladech a výrobnách. Technologie se neustále zdokonalují a STILL zapracoval na inovacích, takže vám nabídne vozíky s pohonem bez emisí, které ale neztrácí po výkonnostní stránce. Elektrické vozíky jsou na stejné úrovni jako dieselové a LPG, ovšem s tím rozdílem, že mají namísto dieselového motoru moderní baterii s dlouhou výdrží.

Pronajměte si vysokozdvižný vozík u STILL. Budete nadmíru spokojení s pestrou nabídkou i cenovou politikou. Pokud si nebudete vědět rady, odborný tým je připraven vám pomoci.