Auto se pro mnohé stává něčím mnohem cennějším, než jen dopravním prostředkem a to obzvláště, pokud v něm strávíme mnoho času. Čas, strávený ve voze, může být skutečně příjemný tehdy, když se nám starají o společnost doplňky, které nám zpestří cestu, zajistí lepší řízení a komfort. Pokud jste si pořídili nové auto, můžete využít nabídky společnosti Elcar z Jablonce nad Nisou a svého nového miláčka si doplnit o různá vylepšení.

Stejně tak si ovšem můžete omladit a zmodernizovat své starší vozidlo.V nabídce společnosti Elcar najdete kompletní sortiment automobilových doplňků, jenž jednak přispějí k dobré náladě a zvýší váš požitek z jízdy, a jednak zvýší zabezpečení vašeho vozidla. Ke komfortu zejména na delších cestách patří rozhodně autohifi a autorádia. Autohifi si můžete vybrat z několika variant.

Bez názvu

Vesměs se jedná o moderní a kvalitní zařízení, ta ozvučí rovnoměrně celý interiér. Rovněž autorádia jsou nakupována pouze od známých a renomovaných značek, které jsou zárukou kvalitního zvuku a naladění všech stanic, které na území ČR vysílají. Do sortimentu autohifi patří ovšem nejen autorádia, ale také další příslušenství, jako jsou zesilovače, subwoofery a další produkty.

mlhova-svetla-svetla-denniho-sviceni-pozicni-svetla-3x-homologace-drlfog90fw

Ke zlepšení zabezpečení vozidel proti krádeži si můžete v eshopu koupit různé alarmy, imobilizéry a GPS lokátory. K bezpečné jízdě hodně pomáhají také pomůcky v podobě hands-free sad, antiradary, kamery pro záznam jízdy nebo kamery k zabudování do zadní části vozidla, což vám umožní mít přehled o situaci za vámi, aniž byste se museli spoléhat pouze na zpětná zrcátka.

svetla-pro-automaticke-denni-sviceni-s-led-homologace-sj-296

Mezi další autodoplňky patří i LED denní světla, které vám jednak ušetří starosti s praskajícími žárovkami a především zvýší vaše pohodlí, neboť nemusíte kontrolovat rozsvícení světel při jízdě ve dne. Denní svícení se automaticky rozsvítí se zapnutím zapalování.

zenec-z-n720-2din-navigace

Jednou z novinek posledních let je navigace Zenec. Výhodné jsou přenosné navigace, jenž upevníte do konzole na přístrojové desce a po zaparkování si ji můžete odnést domů, aby zbytečně nelákala zloděje.

bullock-excellence-zamek-pedalu-typ-x

Všechny uvedené autodoplňky si můžete v klidu a pohodlí svého domova prohlédnout na webových stránkách a objednat si produkt, který vám a vašemu autu bude nejlépe vyhovovat. Pokud chcete co nejvíce zabezpečit svůj automobil proti krádeži, je jednou z nejspolehlivějších variant zamykání zpátečky nebo pedálů. Nové provedení zamykání zpátečky Bullock Excellence je účinnější než předchozí modely zejména díky kvalitnější oceli, silnější pružící jednotce a novému provedení dosedacích ploch.