Každý řidič potřebuje svůj autoservis, na který se může obrátit pokaždé, když je zapotřebí služeb mechanika a jelikož se téměř žádný vůz neobejde bez občasné prohlídky, opravy, nebo výměny gum, měl by si každý zodpovědný řidič takový autoservis vyhledat.

Pokud se zvolí pro autoservis Praha, tak je těžké si z velkého množství autoservisů vybrat ten ideální. Jestliže jste ještě nenalezli ideální místo, kde se k zákazníkům přistupuje individuálně a kde se mechanici chovají k vozům zodpovědně, měla by být jasnou volbou firma Auto LM Group. Jedná se o vysoce kvalitní autoservis, který se postará o každého řidiče v nesnázích a je připraven se pravidelně starat o váš vůz. Primární zaměření autoservisu je na luxusní sportovní vozy, takže vám může být jasné, že mechanici disponují mnohaletými zkušenosti a k vozům přistupují šetrně.

auto-lm-group-pneuservis-007

Velkou výhodou je zaměření na všechny značky vozů, nemusíte tedy řešit v jakém voze jedete. Ať už se s vaším autem stalo cokoliv, dostane se vám pomocné ruky. Problém nepředstavuje ani autonehoda, jestliže se vybouráte, tak úkolem autoservise je dostat váš vůz co nejrychleji do původního stavu. Kromě autoservisu je Auto LM Group také pneuservisem. Jestliže potřebujete opravit nebo vyměnit pneu, pneuservis Praha vás přivítá s otevřenou náručí.

auto-lm-group-pneuservis-004

Velmi se zde dbá na efekt, pokud přijedete, tak vás nepřivítá stará garáž, ale velký a moderní autoservis, který disponuje nejnovější technologií. Typickou demonstrací je německý stroj TWIM BUSCH, díky kterému jsou služby pneuservisu na špičkové úrovni. Sportovní vozy často disponují pneumatikami typu RUN FLAT a s nimi si tyto stroje hravě poradí.

auto-lm-group-pneuservis-011

Nehoda není náhoda a nebezpečí číhá na silnici na každém kilometru. Pokud u sebe nemáte kontakt na žádný autoservis, tak je Auto LM Group ideální volba, protože vám pomůže kdykoliv. Nonstop funguje nejen odtahová služba, ale i pneuservis. Stačí zavolat a následně se ocitnete v těch nejlepších rukou, které vám za příjemné ceny nabídnou nadstandardní služby.