Reklamní polepy aut mohou být příjemným přivýdělkem, pokud si necháte na své auto umístit reklamu firmy, která vám za svou propagaci bude platit. Ještě lepší využití má, pokud vůz polepíte motivem vaší vlastní firmy a podpoříte tak branding. Samozřejmě záleží na atraktivitě, provedení a v neposlední řadě na kvalitním polepu. Skutečně kvalitní výrobu reklam zajišťuje malá reklamní agentura praha, která má k dispozici digitální tiskárnu a poskytuje služby jako je velkoformátový tisk, výroba samolepicích reklam, potisk textilu a polepy aut.

Technologický postup

Výrobcem reklam je expresní digitální tiskárna působící v Praze pod názvem OffSign. K dispozici má velkoplošný laminátor, na kterém vyrábí nejen polepy aut, ale také dlouhodobé venkovní instalace, podlahové aplikace a celou řadu dalších reklamních produktů. Laminátor má vyhřívaný horní válec, který zajišťuje správné přilnutí laminovací fólie k tisku a zabraňuje výskytu drobných bublinek, které se obvykle tvoří při laminaci za studena.

Dalším zařízením, kterým tato malá reklamní agentura praha disponuje, je velkoformátová multifunkční řezačka plochých reklamních materiálů o šířce až 260 cm. Formátování různých materiálů je umožněno díky vyměnitelným řezacím hlavám, takže lze řezat papíry, fólie, bannery, PVC desky a jiné materiály.

Řezaná grafika

Tento produkt je těžištěm výroby reklam a spočívá ve vyřezávání reklamních textů a obrázků z barevných fólií. Fólií je několik druhů a používají se jak ke krátkodobým, tak dlouhodobým účelům. Podstatou výroby reklam je tedy řezání různých formátů z fólií. Mohou to být jak velké plakáty a bannery, tak reklamní předměty v podobě letáků, vizitek, brožur nebo map.

Polepy na auta

Tento druh reklamy využívají firmy i jednotlivci a na výběr je více než 200 odstínů barevných fólií. Na základě objednávky zákazníka se z fólií řežou písmena i jednoduché tvary. Výsledný produkt je připraven k okamžitému nalepení na karoserii automobilu. Proto jsou polepy na auta Praha stále vyhledávanější službou.