Každý má občas problém s přepravou materiálu, přestěhováním drobnějšího nábytku či s dovozem zakoupeného zboží. Jedná se většinou o jednorázovou potřebu dodávky nebo užitkového vozidla, které pojme menší náklad, pro který je zbytečné shánět nákladní vozidlo, nebo stěhovací firmu.

Ať už se jedná o menší firmu, drobného podnikatele či soukromou fyzickou osobu, nemělo by zřejmě smysl kvůli občasné potřebě převozu čehokoliv, co se nevejde do běžného osobního automobilu, kupovat dodávku nebo jiné užitkové vozidlo. Pro takové příležitosti je ideálním řešením vypůjčení vhodného auta v půjčovně.

aut_b01

Maxipůjčovna v Praze Kyjích vám vyjde ochotně vstříc v nepříjemných situacích, kdy si nevíte rady s přepravou, kterou potřebujete okamžitě. Půjčovna dodávek a užitkových vozů disponuje širokým vozovým parkem, ze kterého si vyberete vozidlo, odpovídající vašim představám a potřebám. Žádné vozidlo v autopůjčovně není starší než tři roky. Navíc se jedná o osvědčené a renomované světové značky.

aut_b06

Pronájem dodávky nebo užitkového vozidla je výhodný pro menší firmy, které potřebují nárazově přepravit nějaký materiál nebo zboží. Údržba vlastního vozového parku, jeho servis, pojištění, případně režie spojená se zaměstnáním řidičů, s sebou nese zbytečné náklady, čas a starosti. To vše za vás vyřeší půjčovna užitkových vozů. Podobně i fyzická osoba si může bez starostí vypůjčit dodávku, vyřešit si potřebný odvoz či dovoz a vozidlo zase vrátit, aniž by se musela zajímat o jeho technický stav, pojistku a další provozní záležitosti.

aut_b19

Pokud někdo nemá zkušenosti s řízením dodávky, může si nejprve příslušné vozidlo ještě před zapůjčením vyzkoušet. Zkušení zaměstnanci autopůjčovny vám přitom ochotně zodpoví všechny dotazy, poskytnou užitečné rady a samozřejmě vás vybaví potřebnými doklady, abyste v případě silniční kontroly měli vše v naprostém pořádku.

ford_transit_minibus

Maxipůjčovna pronajímá dodávky a užitková vozidla nejen na jednodenní potřeby, ale i na více dnů. Pokud chcete s rodinou o dovolené cestovat po Evropě, nepotřebujete k tomu vlastní auto. Stačí si vybrat v autopůjčovně dodávku, která vám bude nejlépe vyhovovat. Nemusíte se starat o jeho přípravu na cestu, o pojištění, ani o dálniční známku. Výhodou je, že za všechny tyto služby nebude muset platit žádné náklady navíc.