Zapůjčení auta je výhodné pro jednotlivce, pro podnikatele, pro menší i středně velké firmy. Zvláště pokud potřebujete luxusnější vozidlo pro krátkodobé využití, je pro takové účely Dobrá Autopůjčovna Brno. Autopůjčovna se zaměřuje na vozy vyšší třídy, které půjčuje za velice výhodných podmínek.

Proč právě autopůjčovna Brno

Půjčovna se zabývá půjčováním a pronajímáním vozidel stejně tak, jak to provádí celá řada jiných půjčoven. Rozdíl je v tom, že půjčovna Brno se specializuje na nová či zánovní vozidla středních i vyšších tříd včetně luxusních automobilů. Vzhledem k charakteru těchto vozidel se půjčovna snaží držet ceny za půjčení na přijatelné úrovni, dostupné každému zájemci.

skoda_octavia_3_spravna

Zapůjčovaná vozidla jsou havarijně pojištěna, mají dálniční známku a na vyžádání i GPS navigaci. Každý zákazník se setká se slušným, přátelským a profesionálním jednáním. Podle přání zájemce lze dovézt vypůjčené auto kamkoliv. Pracovníci autopůjčovny ochotně vysvětlí ovládání daného automobilu a poskytnou i cenné odborné rady, získané za léta zkušeností.

peugeot_308

K jakým účelům jsou luxusnější vozy vhodné

Vozidlo vyšší třídy může využít k nejrůznějším účelům. Například podnikatelé si tímto způsobem mohou udržovat a zvyšovat svou prestiž. Častou výměnou vozidla dávají najevo svou úspěšnost, neboť stále nové luxusní auto jej výborně reprezentuje. Může toho využít i k pracovní cestě za obchodními partnery a reprezentovat tak sebe nebo svou firmu. Další příležitostí může být například víkendová vyjížďka, ať se svou rodinou, či s přítelkyní, kterou tak můžete luxusním vozidlem okouzlit. Luxusnější vozidlo lze využít i na svatbě či při jiných slavnostních rodinných či firemních událostech.

bmw320d

Vozový park

Půjčovna luxusnějších vozů Brno disponuje automobily značek Škoda, Kia, Peugeot, Ford a BMW. Právě posledně jmenovaná značka představuje luxus, svižnost i bezpečnost, čímž vyniká hlavně BMW X1 nebo BMW X5. Za vysoký výkon a perfektní kvalitu zaplatíte při zapůjčení přijatelnou cenu. Všechna vozidla jsou v perfektním technickém stavu, o který se stará vlastní autoservis. Stačí se jen rozhodnout při některé vozidlo a předložit občanský a řidičský průkaz.