Důvodů k půjčení automobilu může být hned několik. Může se jednat o poruchu vašeho současného vozidla, kdy nemáte u prodejce možnost zapůjčení náhradního vozu, budete potřebovat reprezentativní vůz na různé schůzky nebo jednání nebo budete potřebovat půjčit auto pro svého zahraničního obchodního partnera. Důvodů může být hned několik. V každém případě potřebujete, aby zapůjčený automobil byl elegantní, kvalitní a spolehlivý. Jak by měla vypadat opravdu kvalitní půjčovna, na kterou se můžete spolehnout?

Kvalitní autopůjčovnu si představíme na konkrétním příkladu

Nebudeme zde představovat obecná pravidla toho, jak by měla vypadat kvalitní a ověřená autopůjčovna, kde si můžete vyřídit zapůjčení vozidla, ale raději si jednu takovou rovnou představíme. Konkrétně se budeme zajímat o autopůjčovnu Taggart.Taggart je autopůjčovna v Praze a už několik let je spolehlivým partnerem mnoha zákazníků, kteří mají zájem o zapůjčení vozidla. Základními rysy této půjčovny jsou spolehlivost, důvěryhodnost, profesionalita a bezpečnost.

 milujirizeni_taggart_01

Jaké automobily Taggart nabízí?

Půjčovna aut Taggart se specializuje na nabídku zapůjčení nových, nebo maximálně rok starých automobilů. Tyto automobily jsou ve stoprocentní kondici a to nejen díky tomu, že jsou nová, ale také pravidelně odborně servisovaná. Vozovému parku společnosti dominují vozy Škoda Octavia v automatické verzi i ve verzi s převodovkou. Nouze ale není ani o poněkud více exotická vozidla, jako například Mini Cooper nebo Ford Mustang. Na rodinnou dovolenou si pak můžete půjčit například osmimístnou dodávku Hyundai H1.

 milujirizeni_taggart_02

 Možnost dlouhodobého i krátkodobého pronájmu

Velkou výhodou této půjčovny je také služba, ve které nabízí Taggart dlouhodobý pronájem auta. Při dlouhodobém pronájmu je snížená cena půjčení automobilu na den. Půjčení auta v rámci dlouhodobého pronájmu může být už za bezkonkurenčních 300Kč na den. Nonstop je vám k dispozici asistenční služba Taggart a k automobilům je možné vybírat doplňky, jako zapůjčení navigace, dětské autosedačky, nosiče, zavazadlových boxů a mnohé další.

 TIP: Pokud budete potřebovat zapůjčit auto v cizině, může vám výběr usnadnit tento článek.