Vybrat si pro své podnikání ten správný užitkový vůz je pro mnohé doslova během na dlouhou trať. Každý má své pro a proti a najít mezi vozy a vámi vyhovující kompromis trvá. Pokud patříte k těm, kteří ještě marně tápají v nabídce užitkových vozů, můžete s klidným svědomím přestat. Italská automobilka Iveco přivedla novou generaci Iveco Daily, která splňuje nároky i těch nejnáročnějších z vás.

Stavění na kvalitě

Nová generace užitkových aut Iveco Daily si z té minulé vzala jen to nejlepší jako je nezaměnitelnou konstrukci podvozku s rámem, která je zárukou vysoké odolnosti, dále všestrannost a hlavně dlouhou životnost vozidla, což se právě u užitkových vozů oceňuje na prvním místě. Další vlastností, kterou každý ocení je jednoduchá montáž nejrůznějších druhů nástaveb na podvozky tohoto užitkového vozidla. Neposlední vychytávkou, se kterou konstruktéři nové řady Daily přišli, je optimalizace přepravních objemů a také snadnější zpřístupnění ložné plochy, která je největší ve své třídě (18,19,6 a 10,8 m3) a s těmito rozměry se může také pyšnit nejlepším využitím zastavěného prostoru dodávky.

Je na výběr

V případě, že uvažujete nad pořízením užitkového vozidla Iveco Daily, budete si moct vybrat hned ze tří rozvorů náprav. Konkrétně se jedná o hodnoty 3000, 3520 a 4100 mm. Co se týká posledních dvou uvedených hodnot, máte dokonce na výběr ještě z dispozice buď s krátkým, či popřípadě dlouhým zadním přívěsem. Záleží čistě jen na vašich potřebách a preferencí. Iveco Daily se poprvé představilo světu v roce 1978 a v současné době je nabízeno v podstatě po celém světě. Samotným důkazem kvality a oblíbenosti u zákazníků jsou již 2 miliony těchto vozů, které se prodaly. Momentálně si můžete pořídit novou generaci této řady, která byla uvedena na trh v roce 2014 a můžete si vybrat ze široké škály nejrůznějších verzí od klasické dodávky až po minibus. Samozřejmostí je také varianta s pohonem na všechny kola, aby byla jízda v terénu co nejpohodlnější a také varianta Natural Power, která je speciálně vyrobena na stlačený zemní plyn.