Dodávky a užitková vozidla slouží k nejrůznějším účelům. Převážně jsou používána k přepravě zboží, výrobků a materiálu. Pro velké firmy zabývající se například stěhováním, rozvozem a přepravou je dodávka nepostradatelným dopravním prostředkem.

Ovšem pokud potřebujete jako fyzická osoba nebo menší firma přepravit cokoliv jen občas, rozhodně se vám nevyplatí pořizovat si novou dodávku či jiný užitkový vůz. V takových případech je mnohem výhodnější využít služeb společnosti AP Auto Praha, která nabízí kromě prodeje nových dodávek také jejich pronájem. Pro klienty, kteří si chtějí koupit či pronajmout vozidlo, které není ve vozovém parku společnosti, provádí firma také dovozy dodávek a užitkových vozů ze zahraničí podle individuálního zadání zákazníka.

A1238_15_3

AP Auto Praha se řídí především zájmem a požadavky zákazníků. Proto se při prodeji snaží každému vyhovět. Vybrat si můžete z několika variant, to znamená prodej za hotové, možnost platby protiúčtem, rychlé sjednání leasingu apd. Kromě prodeje nových vozidel, provozuje společnost také vlastní autobazar, kde najdete pestrou škálu dodávek a užitkových vozidel různých značek.

A1244_15_1

Zapůjčit si dodávky nebo užitkové vozy je pro každého zájemce velice výhodné. Malé firmy nemusí platit řidiče a stejně jako soukromá osoba jim odpadnou všechny starosti o termíny servisu, placení povinného ručení či havarijního pojištění a další nepodstatné věci, které za ně vyřídí vlastník vozidla, tedy společnost AP Auto Praha. Všechny vozy jsou stále v perfektním stavu a připraveny k okamžitému vyjetí.

A1234_15_1

Jejich stáří není delší než 3 roky a nemusíte mít obavy, i když s řízením dodávky nemáte zkušenosti. Před zapůjčením si vybrané vozidlo můžete v klidu vyzkoušet a nechat si poradit zkušenými zaměstnanci vše, co vás zajímá. Na cesty po republice můžete obdržet zdarma i GPS, abyste zbytečně nebloudili. Cestovat však můžete i po celé Evropě a jednou z výhod poskytovaných společností AP Auto Praha je skutečnost, že zákazník nezaplatí za žádné kilometry navíc.