Každý z nás si někdy kompletně zařizoval nový dům nebo byt a ví, jaké starosti to přináší. Podobně i při rekonstrukci interiéru se zpravidla zbavujeme starého již nevyhovujícího nábytku, a vybíráme si něco moderního.

Nemusí to ovšem být vždy výměna veškerého zařízení, ale třeba jen některé kusy nábytku. V dnešní době nejsme již bohudík závislí jen na jednom obchodu s nábytkem v místě svého bydliště. Existuje celá řada možností, včetně internetu, který umožňuje vybírat si vhodný nábytek v pohodlí svého domova. Neskutečně pestrou nabídku v tomto směru přináší Mixnábytek, kde si lze vybrat nábytek do jakékoliv části interiéru.

28119-jidelni-sestava-aleta-2

Kuchyňský nábytek

Hledáte řešení pro kuchyňský nábytek? Kuchyň bývala v minulosti hlavní místností, kde se odehrával veškerý život rodin. I v moderní době tomu tak je, i když v současných moderních interiérech je to zpravidla velká obytná místnost, ve které je oddělen kuchyňský kout. Hlavním požadavkem kuchyně je úspora místa, účelnost a praktičnost. Máme-li kuchyň zařízenou a vybavenou podle svých představ, nikdy není na škodu si pořídit nějaký praktický a účelný doplněk, například v podobě dřevěného taburetu v rustikálním či moderním stylu. Je to všestranný pomocník, kterého můžeme využít nejen jako dodatečného sezení v kuchyni, ale i v předsíni k obouvání, nebo na chalupě.

26782-levna-kuchynska-linka-delena

Obývací pokoj

Tradičním nábytkem, bez kterého si neumíme představit žádný obývák jsou sedací soupravy. Luxusním dojmem působí zejména kožené sedací soupravy. Zejména sedačky s potahem z pravé kůže mají při správné údržbě dlouholetou životnost i při každodenním používání.

19451-rozkladaci-pohovka-adra

Nejčastějším materiálem je ovšem čalounění, které je dnes velice kvalitní a může se snadno čistit. Z hlediska praktičnosti jsou výhodnější sedací soupravy rozkládací a s úložným prostorem. Rozkládací pohovky a gauče mohou nahradit manželské postele například v malém bytě, nebo posloužit k přespání návštěvy. Úložný prostor je skvělým řešením, které umožňuje uskladnit například sezónní ošacení či jiné věci.