Multicary jsou malá komunální vozidla, která mají všestranné použití. Užívají je zejména technické služby měst nebo průmyslové podniky k přepravě materiálu, k zásobování, ale také k čištění ulic a chodníků díky možnosti připojení různých nástavců či zařízení jak na letní, tak na zimní údržbu.

Jako každé vozidlo nebo stroj, potřebují i multicary údržbu, servis a především náhradní díly, které by umožnily plnohodnotné využití a prodloužení životnosti těchto užitečných pomocníků.

Náhradní díly Multicar nejsou v tak rozsáhlém sortimentu, jako náhradní díly osobních či nákladních vozidel. Je to dáno malými rozměry a konstrukční jednoduchostí multicar. Objednat a zakoupit si můžete originální i alternativní náhradní díly. K nejčastěji vyměňovaným a tudíž k nejprodávanějším náhradním dílům patří díly související s motorem a podvozkem.

K020826N

Je to klínový řemen, spojková lamela, lamela M25 K2-1, olejový filtr, pánev skříně, těsnění hlavy, přítlačný talíř K2-1, svislý čep V1-8, věnec setrvačníku M8-4 a jiné. K dalším náhradním dílům patří potah sedačky M25, zadní světlo M27 pravé i levé atd. Náhradní díly je možné zakoupit nejen na multicary, ale i na automíchače nebo autojeřáby. Stačí vám k tomu internet, kde si najdete možnost zakoupení náhradních dílů.

3000820010

Kromě zakoupení náhradních dílů si můžete nechat přestavět, repasovat nebo provést generální opravu multicary. Menší opravy starších typů oblíbených komunálních vozidel značky Multicar M25, ale i nových typů M27, M31 nebo M30 FUMO nejsou žádným problémem. Samozřejmostí je profesionální a vstřícný servis zaručující maximální kvalitu a spolehlivost.

IMG_4117

K zakoupení všech náhradních dílů můžete využít i nově zřízeného e-shopu, který nabízí kompletní sortiment náhradních dílů na všechny typy multicar včetně jejich nástaveb. Díly tak lze vybírat i z pohodlí domova přímo na webu – ZDE.