Obliba motocyklů roste i u nás. Obzvláště s nastávající motorkářskou sezónou milovníci motorek leští své jednostopé miláčky, ladí jejich motory a podnikají zatím alespoň krátké vyjížďky. Až sezóna vypukne opravdu naplno, musí být připraveni po všech stránkách.

Patří k tomu také správné oblečení a vybavení nejrůznějšími doplňky, které přispívají k lepšímu požitku z jízdy a bezpečnosti jezdce. Správné a kvalitní moto oblečení má za úkol co nejlépe chránit tělo motorkáře. Proto je důležité, aby všechny součásti oblečení byly z kvalitního materiálu a také perfektně ušity. Široký sortiment oblečení na motorku a nejrůznějších doplňků vám nabízí značková prodejna společnosti MBW s.r.o. v Hluboké nad Vltavou.

gp1-redw

Každý motorkář si zde může vybírat z pestré kolekce motorkářského oblečení, jako jsou kombinézy, bundy, kalhoty, rukavice, ale také funkční termo prádlo, které je základem dobrého pocitu a zárukou ochrany před pronikajícím chladem při nevlídném počasí. Na své si zde přijdou jak milovníci silničních motorek, tak vyznavači motocrossu, pro které je zde bohatá nabídka motocrossového oblečení včetně doplňků pro jízdu v terénu.

t3-1pc1w

Doporučit lze jednodílné a dvojdílné kombinézy, které obsahují řadu ochranných prvků, zajišťujících pohodlí a bezpečnost. Kdo má raději kalhoty a bundy na motorku, má možnost si vybrat z několika druhů motorkářských kalhot a bund. Pro delší jízdy nebo cesty na dovolenou jsou vhodné pevné kožené či textilní kalhoty na motorku, hodící se i na motocross. Pokud jezdíte na motorce do zaměstnání či na krátké výjižďky po městě, jsou pro vás vhodné například kevlarové džíny.

arzaw

Velmi důležitá je ochrana rukou, což zaručuje několik druhů velice odolných rukavic, které si můžete v prodejně MBW vyzkoušet, aby vám maximálně vyhovovaly. Jak u rukavic, tak u ostatních prvků moto oblečení jsou použity bezpečnostní švy splňující normu ISO 4916. Ke zvýšení bezpečnosti motorkářů jsou rovněž aplikovány u oděvů certifikované vnitřní a vnější protektory.

chris3_2w

Pokud chcete mít přehled o všech výrobcích pro motorkáře a prohlédnout si řadu novinek, navštivte veletrh Motocykl Praha, což je výstava motorek a příslušenství konaná každé jaro v pražských Holešovicích.